28° Açık
 • EURO
 • DOLAR

Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürlüğü İl Spor Merkezleri 18 Branşta Açıldı

9 Haziran Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü kuruluş günü olarak kutlanmakta olup, bu tarihte il spor merkezlerinin açılış tarihi olarak belirlenmiştir. 29 Haziran 2014 Pazar günü Atatürk Anıtına Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü spor şube Müdürü Osman Günaydın tarafından çelenk koyularak devamında Hasan Fehmi Gökşen Spor Salonunda Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Gürhan […]
Çankırı Gündemi - 20 Ağustos 2014 01:49 A A

9 Haziran Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü kuruluş günü olarak kutlanmakta olup, bu tarihte il spor merkezlerinin açılış tarihi olarak belirlenmiştir.

29 Haziran 2014 Pazar günü Atatürk Anıtına Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü spor şube Müdürü Osman Günaydın tarafından çelenk koyularak devamında Hasan Fehmi Gökşen Spor Salonunda Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Gürhan Yıldız’ın açılış konuşması ve gösterilerle il spor merkezleri açılmıştır.

Bu amaç doğrultusunda, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Atıcılık, Atletizm, Basketbol, Badminton, Bilek güreşi, Bisiklet, Boks, Cimnastik, Güreş, Judo, Okçuluk, Kayak, Kıck-Boks- Masa Tenisi, Teakwondo, Tenis, Voleybol ve Yüzme dallarında olmak üzere toplam 18 branşta İl Spor Merkezi açılmıştır.

Açılışkonuşması yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Gürhan Yıldız Açılan İl Spor Merkezlerimizde 18 Branşta 42 Antrenör görevlendirilmiştir.

İl Spor merkezlerine bugün itibariyle 7000’ni aşkın öğrenci müracaat etmiş olup kayıtlarımız halen devam etmektedir. Çankırı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak, İl Spor Merkezlerimizde görevlendirilen Antrenörlerimize ve iştirak eden, sporcu öğrencilerimize başarılı bir sezon geçirmelerini temenni ederek, İl Spor Merkezlerimizin Çankırı’mız için hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Bu haber 2011 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 01:49 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.