• Dolar Alış / Satış: 5.439 / 5.449
  • Euro Alış / Satış: 6.203 / 6.214
  • CANKIRI:
  • Güneş:
  • Öğle:
  • İkindi:
  • Akşam:
  • Yatsı:
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünde 2014 yıl sonu değerlendirme toplantısı yapıldı

27 Ocak 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
528 defa okundu.
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünde 2014 yıl sonu değerlendirme toplantısı yapıldı

İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, 2014 yılı değerlendirme toplantısını yaptı.

İl Müdürü Osman Çakır başkanlığında yapılan 2014 yıl sonu değerlendirme toplantısına İl Müdür Yardımcısı Halil Tekin, Şube Müdürleri ve İlçe Müdürleri katıldı.

 

İl Müdürü Osman Çakır; “Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısında, katılımcılara katılımlarından dolayı teşekkür ederek, toplantı ile birlikte karşılıklı eksiklikleri paylaşmak, değişik ortamlarda değişik atmosferde toplantılar yapmak amacıyla her iki ayda bir, bir araya geleceğiz. Bugün ki toplantımızın gündemi, Şube Müdürlükleri ve İlçe Müdürlükleri faaliyetleri olacak ancak, bundan sonraki toplantılarda bazen bir konuya özgü de toplanılabileceğini, bazen de İlçe Müdürlerimizden bir konu hakkında değerlendirme de isteyebileceğiz, yani toplantı da eğitimle birlikte sürekli gelişimi teşvik edecek tedbirler almamız lazım, aynı zamanda Bakanlığımızın bize göndermiş olduğu talimatlar, kanun, yönetmelik v.b. mevzuat içerisinde de bilgi altyapımızı güçlendirerek olabilecek yanlış iş ve işlemlerden dolayı, hatalar oluşmadan önce gerekli tedbirleri sizinle paylaşarak bu tür eksiklerimizi de gidermek amacıyla toplantılar yapacağız. Çankırı Tarımına, İlimize, İlçelerimize toplantımızın hayırlı olması temenni ediyorum. Ayrıca toplantıya bilgi alt yapısının güçlendirilerek, güçlendirilen bilgi altyapısıyla da bilinçlenme, bilgi donanımı ve sonucunda da İlçemize bir farkındalık oluşturmuş olacağız. Yaptığımız iş çok geniş, bundan dolayı kendimizi her zaman hazır tutmamız ve güncellememiz lazım, bunu da ancak bu dinamik yapının birbiriyle bir araya gelerek, eksikliklerin karşılıklı hatırlatılması ile yapılabilir. Kamu hizmeti verirken de kamunun kaynaklarını etkili ve verimli kullanmak adına bir takım tedbirler almakta sizin ve bizim görevimiz. Bu vesile ile toplantımızın hayırlı olması temennisi ile tekrar hoş geldiniz” dedi.
Açılış konuşması sonrasında Şube Müdürleri ve İlçe Müdürleri sunumlarını gerçekleştirdi. Karşılıklı bilgi alışverişi ile devam etti.

Şube Müdürleri ve ilçe Müdürleri 2014 yılı faaliyetlerini bir sunum ile anlattılar.

2014 yılında karşılaşılan problemler, eksiklikler, çözüm ve öneriler ile 2015 yılı programları dile getirildi.​

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN