23° Açık
 • EURO
 • DOLAR

Her ölüm yeniden diriliş içindir

HABERLER - 22 Kasım 2016 13:55 A A

Çankırı Proje Anadolu İmam Hatip Lisesi Stratejik Gençlik Hareketi Fotoğrafçılık Grubu başladığı çalışmalarında ilk fotoğraf sergisini açtı.

“Her Ölüm Yeniden Diriliş İçindir” temasıyla Sonbahar ve tabiatın yeniden doğmak için ölümünü fotoğraflamaya çalıştılar. Bir hayli fotoğraftan oluşan sergi okulda yine temaya uygun bir konsepte sergilendi.

Ahmet Emir, Semanur Açık, Numan Çavuşoğlu,  Rumeysa Ünver, Sümeyra Yırtıcı, Şule Feyza Erdem, Vildan Kargınlı, Zehra Nebiye Kaçar, Zeynep Babayusuf, Zeynep Esrar Atasever, Zeynep Uzer, Gülsüm Çeykel, Merve Koyuncu, Ali Asilkan Kaya, Aysıla Şentürk,  Derya Şahin,  Esranur Çelik, İrem Akpınar Ve Merve Yararlı’nın fotoğraflarından oluşan sergi okul öğrencileri tarafından ilgiyle takip edilmekte.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan okul müdürü Mürsel Eroğlu: “Öğrenci grubumuz çok anlamlı bir temayı, çok anlamlı bir konsepte öğrencilerimizin beğenisine sunmuşlardır. Mü’min için her ölüm yani sonbahar yeni bir ilkbahar yani diriliştir. Öğrencilerimiz bu gerçeği objektiflerin diliyle bizlere yeniden hatırlatmışlardır. Kendilerini tebrik ediyor bundan sonraki temalarda da başarılı çalışmalar diliyorum” dedi.

Kaynak:Bizim Çankırı

Bu haber 965 kez okundu.
HABERLER - 13:55 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.