• Dolar Alış / Satış: 5.26 / 5.27
  • Euro Alış / Satış: 5.934 / 5.944
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Hüseyin Filiz: Benim Kanıma Dokunuyor

12 Nisan 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
729 defa okundu.
Hüseyin Filiz: Benim Kanıma Dokunuyor

Çankırı Milletvekili Hüseyin Filiz, sosyal paylaşım sitesi Twitter’ın Anayasa Mahkemesi (AYM)kararı ile yeniden açılmasını eleştirirken, “Bu özgürlükçüler kızlarımız üniversitelere başörtüsü ile giremezken neredeydiler?” diye sordu.

Filiz, partisinin Çankırı’daki il danışma meclisi toplantısına katıldı. Toplantıda konuşan Filiz, sosyal paylaşım sitesi Twitter’ın Anayasa Mahkemesi (AYM)kararı ile yeniden açılmasını eleştirdi.

Twitter’ın ticari bir kuruluş olduğunu ve vergi ödemek zorunda olduğunu ifade eden Milletvekili Filiz, “Anayasa Mahkemesi’nin bunları savunması benim kanıma dokunuyor. Kişisel özgürlükleri engellemekten bahsediyorlar. Bunun özgürlüklerle ne alakası var? Twitter ticari bir kuruluş ve vergi ödemek zorunda. Bugün kişisel özgürlüklerden bahsedenler, benim başörtülü bacılarım üniversitelere giremezken neden ses çıkartmadılar? O zaman akılları neredeydi?” ifadelerini kullandı.

Filiz, bazı dış güçlerin Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı hedef aldığını, fakat milletin bu kirli senaryolara prim vermediğini kaydetti.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN