Hafif yağmur
 • EURO
 • DOLAR

İki okul Beyaz Bayrak aldı

Çankırı Gündemi - 19 Aralık 2014 21:03 A A

Milli Eğitim Bakanlığı ile Sağlık Bakanlığı arasında imzalanan protokol ile uygulamaya konulan “Beyaz Bayrak” Projesi kapsamında iki Okulumuz daha “Beyaz Bayrak” aldı.

Okullarımızda temizlik ve tertibi teşvik edip sağlıklı eğitim-öğretim ortamları oluşturmayı hedefleyen projeye göre, değerlendirme kriterinden geçerli puana ulaşarak Beyaz Bayrak alan Güneş İlkokulu Müdürü Muzaffer Çamırcı ve Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu Müdürü Şule Yurdunkulu’ya sertifika, prinç levha ve beyaz bayrakları İl Mili Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı tarafından verildi.

Okullarımızda temizlik ve tertibin çok önemli olduğunu belirten Yazıcı, bu alanda yaptıkları çalışmalardan ve gösterdikleri hassasiyetten dolayı ilgili okullarımızın tüm çalışanlarına teşekkür etti, okul müdürlükleri adına teşekkür belgesi verdi.

Sertifika töreninde İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Halim Hıcıplı ve Turgut Ünal ile Şube Müdürü Ali Yüzdemir’de hazır bulundu.

Yazıcı, Okulların Beyaz Bayrak almalarında emeği geçen herkese teşekkür etti.

Bu haber 1635 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 21:03 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.