23° Açık
 • EURO
 • DOLAR

İl Genel Meclisinde Gider bütçesi görüşmeleri devam ediyor

HABERLER - 18 Kasım 2016 11:56 A A

İl Genel Meclisi Kasım ayı birleşimlerinin 12. dün gerçekleştirildi. Meclis başkanı Ruhi Şeker’in izinli olduğu dünkü birleşime meclis başkan vekili Alaattin Demir başkanlık etti.

Kasım ayı birleşimlerinin 12.’sinin gerçekleştirildiği dünkü birleşimde ekonomik işler ve hizmetler bölümü 2017 mali yılı bütçesi ele alındı.

Gündem maddesi hakkında meclis üyelerini bilgilendiren İl Özel İdaresi Mali Hizmetler Müdürü Bahar Duman, ekonomik işler ve hizmetler bölümü 2017 mali yılı bütçesinin 426 bin 13 TL olarak planlandığını dile getirdi.

Planlanan bütçenin 300 bin TL’sinin tarım hizmetlerine, 10 bin TL’sinin orman hizmetlerine, 111 bin 11 TL’sinin turizm hizmetlerine ve 5 bin 2 TL’sinin ise inşaat hizmetleri ve bayındırlık hizmetleri gideri olduğunu aktaran Duman, 14 Kasım 2016 tarihi itibariyle ekonomik işler ve hizmetler bölümünde 1 milyon 495 bin 724 TL harcama yapıldığını aktardı.

Yapılan bilgilendirme sonrasında gündem maddesi isim okunarak kabul edildi.

 

Kaynak:Bizim Çankırı

Bu haber 900 kez okundu.
HABERLER - 11:56 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.