23° Açık
 • EURO
 • DOLAR

Kasım ayı birleşimlerinin 13.’sü gerçekleştirildi

HABERLER - 18 Kasım 2016 11:56 A A

İl Genel Meclisi Kasım ayı birleşimlerinin 13.’sü dün gerçekleştirildi. Meclis başkanı Ruhi Şeker başkanlığında gerçekleştirilen dünkü birleşime meclis üyelerinin tamamı katıldı.

İl Genel Meclisi Kasım ayı birleşimlerinin 13.’sünün gerçekleştirildiği dünkü birleşimde iskan ve toplum refahı hizmetleri bölümünün 2017 mali yılı gider bütçesi ele alındı.

Gündem maddesi hakkında meclis üyelerini bilgilendiren İl Özel İdaresi Mali Hizmetler Müdürü Bahar Duman, iskan ve toplum refahı hizmetleri bölümünün 2017 mali yılı gider bütçesinin 22 milyon 341 bin 435 TL olarak planlandığını dile getirdi.

Meclis üyelerine bütçenin ayrıntıları hakkında da bilgi veren Duman, personel giderinin 3 milyon TL, mal ve hizmet alımının 6 milyon 424 bin TL., cari transferlerin 10 bin TL., taşıt alımı için 1 milyon TL., yol yapımı için 8 milyon 807 bin 435 TL, sulama amaçlı havuz ve kanal yapımı için 600 bin TL, içme suyu yapım gideri için 1 milyon TL, kanalizasyon yapımı için 500 bin TL ve malzeme alımı için 1 milyon TL planlandığı aktardı.

Duman tarafından yapılan bilgilendirme sonrasında gündem maddesi isim okunarak kabul edildi.

Kaynak:Bizim Çankırı

Bu haber 844 kez okundu.
HABERLER - 11:56 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.