22° Açık
 • EURO
 • DOLAR

KUZKA Nisan Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı’nı Sinop’ta yaptı

HABERLER - 27 Nisan 2017 01:57 A A

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA), Nisan Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Sinop Valisi Hasan İPEK başkanlığında Sinop’ta gerçekleştirildi.

Sinop Valiliği Toplantı Salonu’nda 25 Nisan 2017 Salı günü Sinop Valisi ve KUZKA Yönetim Kurulu Başkanı Hasan İpek başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Çankırı Valisi ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mesut Köse, Yönetim Kurulu Üyeleri Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz, Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş, Sinop Belediye Başkanı Baki Ergül, Kastamonu İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Kayıkçı, Çankırı İl Genel Meclis Başkanı Ruhi Şeker, Sinop İl Genel Meclis Başkanı Şükrü Gündoğdu, Kastamonu Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanı Selçuk Arslan, Sinop Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanı Erol Derici Ve Ajansımız Genel Sekreter Vekili Dr. Serkan Genç ile ilgili uzman personel katıldı.

KUZKA Yönetim Kurulu Toplantısı, Genel Sekreter Vekili Dr. Serkan Genç’in Ajans çalışmaları hakkında Yönetim Kurulu Üyelerine yaptığı bilgilendirme sunumunun ardından, gündem maddelerinin görüşülerek karara bağlanması ile sona erdi.

Kaynak:Bizim Çankırı

Bu haber 826 kez okundu.
HABERLER - 01:57 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.