• Dolar Alış / Satış: 5.292 / 5.302
  • Euro Alış / Satış: 5.989 / 5.999
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Maliye Bakanlığından İlimize ek ödenek

21 Şubat 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
548 defa okundu.
Maliye Bakanlığından İlimize ek ödenek

Anayasa Komisyonu Başkanvekili Çankırı Milletvekili Av. İdris Şahin, ilimize kazandırılan 7 milyon TL ilave kaynak aktarımı ile ilgili açıklama yaptı.
Şahin açıklamasında; “Milletvekillerimizin yapmış olduğu girişimler ve takipleri neticesinde, Sayın Başbakanımızın talimatı ve Sayın MALIYE Bakanımızın desteği ile; İl Özel İdaresi’ne; köylerimizin altyapı, asfalt, içme suyu gibi alanlarda kullanılmak üzere 7 milyon TL ilave kaynak aktarımı yapılmış bulunmaktadır.
Özellikle altyapı çalışmaları ve diğer ihtiyaçların karşılanması maksadıyla gönderilen bu kaynak, ilimiz genelinde yapılacak olan çalışmalara hız kazandıracaktır.

İlimiz ve ilçelerimizde hemşerilerimize hizmet amacıyla var olan AK Parti iktidarı Çankırı için durmadan çalışmaya devam etmektedir. İlimize gelen bu kaynağın aktarılmasında büyük destekleri bulunan başta Başbakanımız Sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu olmak üzere, MALIYE Bakanımız Sayın Mehmet Şimşek ve emeği geçen herkese şükranlarımızı sunar, hayırlara vesile olmasını temenni ederiz.” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN