• Dolar Alış / Satış: 5.754 / 5.764
  • Euro Alış / Satış: 6.365 / 6.377
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • CANKIRI:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

“Mesleğimi Seviyorum Severek Yapıyorum” projesi kapsamında meslek elemanları Ilgaz’da buluştu

19 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
669 defa okundu.
“Mesleğimi Seviyorum Severek Yapıyorum” projesi  kapsamında meslek elemanları Ilgaz’da buluştu

Çankırı Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından hazırlanan “Mesleğimi Seviyorum Severek Yapıyorum” Projesi buluşma toplantısı Ilgaz Hacı Mustafa Akbak Huzurevi Müdürlüğünde gerçekleştirildi.

İl Müdürlüğü ve Bağlı Kuruluşlarda görev yapan Mesleki Personelin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda “Huzurevi Kabulü” süreciyle alakalı Ilgaz Huzurevinde görevli Sosyal Çalışmacı Aynur Açıkgöz tarafından bilgilendirme sunumu yapıldı. 

İl Müdürü Hasan Tahsin Yıldırım, projenin amacının, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve Bağlı Kuruluşlarında çalışan meslek elemanlarının bir araya gelerek mesleki deneyimlerinin paylaşılmasını, Personel arasında dayanışma ve paylaşma bilincini güçlendirmeyi,  “BEN” anlayışı yerine “BİZ” bilincini kazandırmak olduğunu belirtti.
İl Müdürü Hasan Tahsin Yıldırım “Bu proje kapsamında Meslek elemanlarının aralarında etkin iletişim kurmayı sağlamak ve karşılaştıkları vakalar üzerinde tartışma ortamı yaratarak Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı hedef kitlesi olan dezavantajlı bireylere daha kaliteli hizmetin nasıl verilebileceği noktasında görüş alışverişinde bulunmak olduğunu” belirtti.
Yıldırım, projenin hedeflerinin birey, aile ve toplum refahını artırmak amacıyla dezavantajlı kesimler öncelikli olmak üzere tüm toplumu hedefleyen katılımcı anlayışla, adil ve arz odaklı koruyucu, önleyici  bütüncül sosyal politikalar üretmek, uygulamak ve izlemek olduğu vurguladı.

Buluşmaya katılan Mesleki Personeller projeden bilgi paylaşımından ve yapılan etkinliklerden memnun olduklarını dile getirdiler.

Kaynak:Bizim Çankırı

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN