14° Az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR

Mesleğimi Seviyorum Severek Yapıyorum

HABERLER - 28 Temmuz 2017 15:47 A A

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından hazırlanan “Mesleğimi Seviyorum Severek Yapıyorum” projesi kapsamında 25.07.2017 Salı günü Eldivan Zihinsel Engelliler Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü ziyaret edildi.
 

Meslek elemanları Gülizar Hacıoğulları ve Süleyman Demirkol tarafından “Engelli Bakım Hizmetleri Süreci” hakkında bilgi verdi.

Engelli Bakım Hizmetleri Süreci hakkında bilgi verilmesinin ardından Çankırı Devlet Hastanesi personeli, Sosyal Çalışmacı Cem Ali Yaman tarafından Hastanelerde yürütülen sosyal hizmet çalışmaları hakkında bilgi verdikten sonra “Niçin Sosyal Hizmet ve Niçin Sosyal Çalışmacı” konuları hakkında bilgi verdi.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hasan Tahsin Yıldırım, “Hizmet götürdüğümüz hedef kitlenin bilimsel, toplumsal ve kültürel açılardan ele alarak tartışmak, mevcut hizmet modellerimizin yeterliliği ve etkinliği konusunda değerlendirmelerde bulunmak,  aynı zamanda kurumumuz içerisinde çalışan meslek elemanlarımızın birbirlerini daha iyi tanıma ve dayanışma içinde olmalarını sağlayarak,  personel motivasyonunun artmasının en büyük hedefi olduğunu ifade etti.” dedi.
YILDIRIM’ın konuşmalarının ardından, Eldivan Kaymakamı Musa Göktaş tarafından İl Müdür Yardımcılarına ve Kuruluş Müdürlerine yaptıkları başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür belgeleri takdim edildi.
Programa Eldivan Kaymakamı Musa Göktaş, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hasan Tahsin Yıldırım, İl Müdür Yardımcıları, Kuruluş Müdürleri ve Meslek Elemanları katıldı.

Kaynak:Bizim Çankırı

Bu haber 978 kez okundu.
HABERLER - 15:47 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.