14° Az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR

MHP Çankırı Merkez İlçe Başkanlığı Seçim Startını Verdi

Genel - 12 Mart 2015 00:20 A A

MHP Çakırı Merkez İlçe Başkanlığı geçtiğimiz günlerde düzenlediği yemek ve istişare toplantısı ile 2015 yılında yapılacak olan seçimler için startı verdi.

MHP Çankırı merkez ilçe başkanlığı geçtiğimiz günlerde eski il başkanları, eski ilçe başkanları, eski ocak başkanları, belediye meclis üyeleri, il genel meclisi üyeleri, sendika ve vakıf başkanlarından oluşan seçkin bir heyetle istişare toplantısı yaparak seçim startını verdi. Yemekte MHP Genel Sekreter Yardımcısı Sayın Recep Dumanlı eski milletvekilleri Sayın Ahmet Bukan ve İrfan Keleş Beyler, MHP Çankırı il başkanı, Kadın Kolları Başkanı, Ülkü Ocakları Başkanı, İl Genel Meclisi grup başkanı, Belediye Meclisi grup başkanı Türkav başkanı hazır bulundular.

Yemekte bir konuşma yapan MHP Çankırı merkez ilçe başkanı Vahit Öztürk göreve geldikleri bir aylık gibi kısa bir süre zarfında merkezde de 250 kişiyi partiye üye yaptıklarını belirtti. Başkan Vahit Öztürk “ Çalışmalarımız son hızla devam etmektedir, bizim inancımız şudur ki; MHP Çankırı’da 2015 yılında yapılacak olan genel seçimlerde birinci parti olacaktır. Parti tabanımızdan ve halktan gördüğümüz teveccüh bizi umutlandırmaktadır” dedi.

Başkan Öztürk “MHP Çankırı merkez ilçe başkanlığı olarak bütün köylerimize birer temsilci atadık ve Çankırı’mızda her mahallemizde birer mahalle temsilciliği oluşturduk. Hedefimiz ise en kısa süre içinde bütün apartmanlarımıza birer sorumlu atamak. Sandık başkanlarımızı ve seçim görevlilerimizi tekrar gözden geçirerek 2015 seçimlerinde sandığa sahip çıkacağız. Çünkü bu seçim Türk milletinin kader seçimidir. Çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız. Herkese ulaşacağız. Kapımızı ve gönlümüzü herkese açacağız. Halk için, hakikat için, Allah için çalışacağız.

Biliyoruz ki Müslüman Türk milleti vefalıdır, doğruyu yanlıştan, hakkı batıldan, çalışkanlığı tembellikten ayıracak eşsiz bir iradeye sahiptir. Biz önce Cenab-ı Allaha inanıyor sonradan mensubiyeti ile iftihar ettiğimiz muhterem milletimize ve Çankırı halkına her şart altında güveniyoruz.” Dedi.

Bu haber 1302 kez okundu.
Genel - 00:20 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.