Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

MHP Milletvekili A.Adayı Fehmi Bölükbaşı’nın Yapmış Olduğu Ziyaretler

Bölükbaşı çalışmalara hız verdi Milliyetçi Hareket Partisi milletvekili aday adayı Fehmi Bölükbaşı, sivil toplum kuruluşlarına yönelik yaptığı ziyaretlere hız verdi. Aday adaylığını açıklamasının ardından biranda tüm gözler üzerine çevrilen Bölükbaşı, ilk olarak sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek görüş aldı. 2 dönem başkan yardımcılığı görevini yürüttüğü Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek çalışmaya başlayan Bölükbaşı, ardından Çankırı Ticaret Borsasını […]
Genel - 26 Mart 2015 20:20 A A

Bölükbaşı çalışmalara hız verdi

Milliyetçi Hareket Partisi milletvekili aday adayı Fehmi Bölükbaşı, sivil toplum kuruluşlarına yönelik yaptığı ziyaretlere hız verdi.

Aday adaylığını açıklamasının ardından biranda tüm gözler üzerine çevrilen Bölükbaşı, ilk olarak sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek görüş aldı.

2 dönem başkan yardımcılığı görevini yürüttüğü Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek çalışmaya başlayan Bölükbaşı, ardından Çankırı Ticaret Borsasını ve Çankırı Barosunu ziyaret etti.

Bölükbaşı, Ticaret ve Sanayi Odası’nda yaptığı konuşmada, bu toprağın evladı olduğunu belirterek, bu şehirde doğup hayatını bu şehirde sürdüreceğini kaydetti.

Çankırı’nın sorunlarını yakından bildiğini dile getiren Bölükbaşı, “Bir süre Ticaret ve Sanayi Odasında aktif olarak görev yaptım. Sanayicinin, üreticinin sıkıntılarını yakından biliyorum. Bu sorunları çözmek, Çankırı’yı geleceğe taşımak için yola çıktım” dedi.

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hayrettin Çelikten ise, Bölükbaşı ile milletvekilliği aday adaylığı için istifa etmeden önce 2 dönem birlikte çalıştıklarını ifade etti.

Kendisiyle birlikte çalışmaktan büyük mutluluk duyduğunu söyleyen Çelikten, Fehmi Bölükbaşı’na çıktığı yolda başarılar diledi.

Daha sonra, Çankırı Ticaret Borsasını ziyaret eden Bölükbaşı, üreticinin, çiftçinin ve tüccarın sıkıntılarını bugüne kadar yakından takip ettiğini aktararak, bu sorunları çözmek amacıyla aday adayı olduğunu dile getirdi.

Borsa Başkanı Oğuz Ak ise Bölükbaşı’nı tebrik etti.

Son olarak Çankırı Barosu başkanı Erkan Köroğlu’nu ziyaret eden Bölükbaşı, Türkiye’nin birçok hukuki kriz ile karşı karşıya olduğunu ifade etti. Hukuk bağımsızlığının bir ülkenin geleceği açısından çok önemli olduğunu belirten Bölükbaşı, bu bağımsızlıkta avukatların çok önemli bir yere sahip olduğunu söyleyerek, “İnsanların adalete güvenmesi o ülke için çok önemli. Bu güvenin oluşmasında Avukatlara da önemli görevler düşüyor. Bu anlamda sizlere görevinizde başarılar diliyorum” diye konuştu.

Köroğlu milletvekilliğinin çok önemli bir görev olduğunu belirterek, Bölükbaşı’nın çıktığı yolda tebrik etti.

MHP Çankırı Milletvekili Aday Adayı Fehmi Bölükbaşı’ndan Sayın Valimize Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Çankırı Milletvekili Aday Adayı Fehmi Bölükbaşı 26 Mart 2015 Perşembe günü Sayın Valimiz Vahdettin Özcan’ı makamında ziyaret etti.

Bu haber 2396 kez okundu.
Genel - 20:20 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]
 • 05

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.