25° Açık
 • EURO
 • DOLAR

Milletvekili Aday Adayları Medya Çankırı’ya konuştular!

HABERLER - 8 Mart 2015 02:36 A A

Haber: Taha Doğanay

Medya Çankırı haber sitesi seçimin nabzını sizlerin ekranlarına getirmeye devam ediyor. Seçimin nabzı AK Partide ve Tüm siyasi partilerde her geçen gün daha fazla atmaya devam ediyor. 7 Haziran 2015 Genel seçimleri AK Parti Çankırı milletvekili aday adaylarının tam listesini medyacankiri.com ulaşmıştır. AK Parti ‘de 2015 seçimleri için milletvekilliği aday adaylığı başvuruları 20 Şubat Cuma günü tamamlandı ve ardından 27 Şubat Cumartesi günü Temayül yoklaması Atatürk Kültür Merkezinde saat 10:00’da gerçekleştirildi. 14 Nisan 2015 tarihinde AK Parti geçici aday listelerini 24 Nisan’da ise kesin aday listelerini açıklayacak.

AK Parti Çankırı Aday Adayları ilk defa Medya Çankırı haber sitesine konuştular!

AK Parti Çankırı Milletvekili Aday Adayları birlik beraberlik mesajlarından yanı sıra, Diğer aday adayı olan arkadaşlarına başarılar dilediler. Medya Çankırı haber sitesi sahibi ve Genel Muhabiri Taha Doğanay “Mülakatı nasıl değerlendiriyorsunuz” diye bir soru sordu. Aday Adayları ise şu yanıtları verdi..

FOTO

foto1

foto2

foto3

foto4

foto5

video

 

 

Bu haber 2984 kez okundu.
HABERLER - 02:36 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.