• Dolar Alış / Satış: 5.769 / 5.779
  • Euro Alış / Satış: 6.42 / 6.432
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • CANKIRI:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

Milli beraberlik ve birliğimiz için, Çankırı’nın geleceği için, ülkemiz için hep beraber EVET diyoruz

5 Nisan 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
626 defa okundu.
Milli beraberlik ve birliğimiz için, Çankırı’nın geleceği için,  ülkemiz için hep beraber EVET diyoruz

İlimiz Milletvekilleri Muhammet Emin Akbaşoğlu ve Hüseyin Filiz, Belediye Başkan Yardımcısı Hüse­yin Boz, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Potukoğlu ve teşkilat mensupları gazetemizi ziyaret ederek 16 Ni­san seçimlerinde tarafımız MİLLET kararımız EVET diyerek Çankırı’nın Şampiyon olmasını istediklerini ifade ettiler.

16 Nisan referandumu parti meselesi değil diyen vekiller “Bizler bizim Çankırı için çalışıyoruz. Bu teklif AK Parti ve MHP tarafından ortaya konmuştur. Nokta­sı ve virgülünü iki parti beraber hazırlamıştır.18 mad­de olması bize bir şey çağrıştırıyor. 18 bizim plaka­mız. Onun için 18 maddemize sahip çıkıp Şampiyon Çankırı olacak. 16 Nisan birilerinin meselesi değil, ülke, millet, devlet meselesidir. Batının tavrı ortada. Oyun artık göründü. Milli beraberlik ve birliğimiz için, Çankırı’nın geleceği için, ülkemiz için hep beraber EVET diyoruz. Devlet ile millet iradesi arasına kimse giremeyecek” dedi.

İlimiz Milletvekilleri Muhammet Emin Akbaşoğlu ve Hüseyin Filiz müjdeleri paylaşarak “Korgun-Kurşunlu yolu 2017 yılı içince ihale olacak. O yoldaki virajlar kalkacak mesafe 4-5 km kısalacak.

160 bin dekar alanın sulanacağı, 100 metre yak­laşık yüksekliğinde 120 milyon m3 su tutacak şekil­de, 400 milyon liraya mal olacak Kızlar Yolu Barajı Nisan’da ihale edilecek. Çankırı’nın iklimine, yeşillen­mesine ve sulanmasına vesile olacak.

TYÇP kapsamında Pazartesi günü 1000 kişinin işe başlayacağını, Işıkdağı projesi olmak üzere birçok projenin devam ettiğini, tüm ilçelerdeki çalışmaları ya­kından takip ettiklerini” belirttiler.

Bizim Çankırı Gazetesi Sahibi Ali Kör’de “Çankırı’ya kim hizmet ediyorsa biz onlardan yanayız. Referandum çalışmalarında başarılar diliyoruz” dedi.

Kaynak:Bizim Çankırı

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN