• Dolar Alış / Satış: 5.692 / 5.702
  • Euro Alış / Satış: 6.294 / 6.306
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • CANKIRI:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

Minik kalplerden karma resim sergisi

10 Mayıs 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
745 defa okundu.
Minik kalplerden karma resim sergisi

Orgeneral İsmail Hakkı Karadayı İlkokulu tarafından karma resim sergisi açıldı.

Orgeneral İsmail Hakkı Karadayı İlkokulu tarafından ‘Minik kalplerden süyük resimler’ karma sergisi dün Yunus AVM’de açıldı. Vali Mesut Köse, Garnizon Komutanı İstihbarat Kurmay Albay Abdullah Dede, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri ile öğrencilerin katıldığı serginin açılış konuşmasını yapan okul müdürü Resul Ayhan, okul olarak bir çok projeyi hayata geçirdiklerini ve sosyal etkinliklere önem verdiklerini dile getirdi.

Sosyal ve kültürel aktivitelerin öğrencilerin gelişimi açısından büyük önem arz ettiğini de aktaran Ayhan, “Eğitim kadromuz, öğrencilerimizin akademik başarısının yanında sosyal-kültürel-sanatsal ve sportif faaliyetlerine de önem vermektedir. Çünkü görsel, duygusal ve bilinçsel zekanın akademik başarıyı artıracağını benimsemiş bulunmaktayız. Bugünkü bu etkinliğin gerçekleşmesinde emeği geçen Bengü Özcan ve Saliha Oruç öğretmenlerimize, velilerimize ve geleceğimizin teminatı çocuklarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi

Açılış konuşmasının ardından serginin açılışı gerçekleştirildi. Vali Mesut Köse ve beraberindekiler sergiyi gezerek çalışmaları yapan öğretmen ve öğrencilerden bilgi aldı. Vali Köse emeği geçen herkesi kutladı.

Kaynak:Bizim Çankırı

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN