16° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

Murat Yetiş Çankırı İl Öğrenci Meclis Başkanlığına Aday !

Çankırı Gündemi - 8 Aralık 2014 16:15 A A

Çankırı Gazi Sağlık Meslek Lisesi Okul Başkanı Murat Yetiş , yaptığı açıklamada ” Sizlerin teveccühü Allah’ın izni ile 12. Dönem Çankırı İl Öğrenci Meclis Başkanlığına Adayım. ” dedi.

Murat Yetiş sözlerine ” Bizler öğrenci kardeşlerimizi en iyi şekilde temsil etmek ve onlara hakettikleri hizmeti sunmak için seçildik..
Biz hizmeti nimet biliyoruz , rant için değil , gönül eğlendirmek , göğsümüzü kabartmak için aday olmuyoruz. Sizlere ve öğrenci kardeşlerimize yapacaklarımızın teminatını veriyoruz . Buraya çıkmadan , başkan seçildiğim taktirde spor , kültür , eğlence ve okullarımızda olan eksiklikler için elimden gelen herşeyi yapacağımın sözünü vererek çıkıyorum. Okullara yapılacak birçok projede hizmette sizlerin söz sahibi olacağının teminatını veriyorum.” diyerek sözlerini tamamladı.

Bizde Yeni Çankırı haber sitesi olarak Murat Yetiş kardeşimize Çankırı İl Öğrenci Meclis Başkanlığı adaylığında başarılar diliyoruz.

Bu haber 1045 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 16:15 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.