24° Açık
 • EURO
 • DOLAR

Müsellim köyünde çıkan yangında 27 bina yandı

HABERLER - 28 Temmuz 2017 15:47 A A

Yapraklı ilçemize bağlı Müsellim Köyü’nün Mansurlu Mahallesinde çıkan yangın sonucu 27 ev ve ahırdan oluşan bina yandı.

 

Can ve mal kaybının olmadığı yangında ilk belirlemelere göre 27 ev ve ahırdan oluşan binanın yandığı tespit edildi. Soğutma çalışmalarının sonrasında yangının hasar tespit çalışması yapılacak.

 

Yangın hakkında Çankırı Valiliği’nden açıklama geldi.

 

Dün öğlenden sonra yapılan ilk açıklamada “İlimiz Yapraklı İlçesi Müsellim Köyü Mansurlu Mahallesinde henüz bilinmeyen bir sebepten dolayı saat 13.00’te yangın çıkmıştır. Orman İşletme Müdürlüğü, AFAD, İl Özel İdaresi, Çankırı Belediyesi ve İlçe Belediyelerinin müdahaleleri sonucu saat 16.30’da yangın kontrol altına alınmıştır. Yangını söndürme ve soğutma çalışmaları devam etmektedir.

 

Can ve mal kaybının olmadığı yangında ilk belirlemelere göre ev ve ahırdan oluşan 27 adet bina tamamen veya kısmen yanmıştır. Soğutma çalışmalarının bitiminde ilgili kurumlar tarafından yangının hasar tespit çalışmaları yapılacaktır.

 

Yangına ilişkin yeni gelişme ve bilgiler kamuoyunun bilgisine sunulacaktır.” denildi. 

Kaynak:Bizim Çankırı

Bu haber 798 kez okundu.
HABERLER - 15:47 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.