26° Açık
 • EURO
 • DOLAR

Özerdem Mobilya mağazası açıldı

HABERLER - 7 Mayıs 2017 12:30 A A

Uzun yıllardır Çankırı’da mobilya ve beyaz eşya üzerine hizmet veren Özerdem Halı Mobilya San. Tic. Ltd. Şti. Atatürk Bulvarı İrfaniye Apartmanı No:1’de yeni mobilya mağazasını açtı.

Dün Cuma namazı sonrasında gerçekleştirilen açılışa İl Genel Meclisi Başkanı Ruhi Şeker, Çankırı Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Osman Karadeniz, STK temsilcileri, esnaflar ve halk katıldı.

Özerdem Halı Mobilya Sahibi Sadullah Erdem ve oğlu Ejder Erdem misafirlerini selamlayarak katılım sağlayan tüm dostlarına teşekkürlerini sundular.

Edilen duanın ardından açılış kurdelesini İGM Başkanı Ruhi Şeker, Çankırı Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Osman Karadeniz ve Özerdem Halı Mobilya Sahibi Sadullah Erdem kesti. Misafirler yeni mağazayı gezerek hayırlı olması temennisinde bulundular.

Özerdem Halı Mobilya Sahibi Sadullah Erdem ve oğlu Ejder Erdem’e yeni mobilya mağazalarında bereketli kazançlar diler, hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ederiz. 

Kaynak:Bizim Çankırı

Bu haber 1581 kez okundu.
HABERLER - 12:30 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.