• Dolar Alış / Satış: 5.464 / 5.474
  • Euro Alış / Satış: 6.203 / 6.215
  • CANKIRI:
  • Güneş:
  • Öğle:
  • İkindi:
  • Akşam:
  • Yatsı:
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Pilavcı: “Gençliğin dinamikliği büyüklerimizin tecrübesi ile harmanlanmış bir yapı kuracağız”

26 Ocak 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
872 defa okundu.
Pilavcı: “Gençliğin dinamikliği büyüklerimizin tecrübesi ile harmanlanmış bir yapı kuracağız”

İstanbul Çankırı Dernekler Federasyonu(ÇanDef)’na “Çankırıyı Seviyoruz Biz Geliyoruz Hareketi” olarak aday olduğunu bugün Pendik Gülistan Restaurantta yaptığı lansman kahvaltısı ile coşkulu bir kalabalığın desteğini arkasına alarak start verdi. 150’yi aşkın dernek yöneticisinin katıldığı tanıtım toplantısına ÇanDef’e neden aday olduğunu, ÇanDef’te planladığı değişimin ne olduğunu ve hangi projelerle yola çıktığını Çankırı’nın önde gelen sivil toplum kuruluşlarının yöneticilerinin de desteğini alarak Çankırı kamuoyu ile paylaştı.

Çankırı’yı seviyoruz Değişim için biz geliyoruz ekibi büyük ilgi görmeye devam ediyor. Gençliğin Dinamikliği büyüklerimizin tecrübesiyle harmanlanmış bir yönetim kuracağız” Medya Çankırı haber sitesine diyen Başkan adayı Hüseyin Pilavcı “Gençliğin dinamik yapısıyla tecrübeli STK yöneticilerini harman ettiği ezber bozacak bir ekip olarak; Çankırı için dertlendik ve bugün bismillah diyerek kollarımızı sıvayarak yola koyulduk.”dediler

Başkan Adayı Hüseyin Pilavcı sözlerine”Bu kutlu yolda bizimle aynı yolda yürüyen, tanıtım kahvaltımıza katılım gösteren, destek mesajları yollayan, tebriklerini ileten, ufkumuzu açan, ekibimizi motive eden başta Çankırı Vakfı başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerine, siyasi parti yöneticilerine, köy dernek başkanlarına, dernek birlik başkanlarına, iş adamlarına, Platform yöneticilerimize, kadın ve gençlik derneklerimize, gazeteci dostlarımıza, Çankırılı hemşerilerimize, tecrübeli büyüklerimize, hareketimize inanarak beraber hizmet edeceğimiz tüm Çankırılı kardeşlerimize teşekkürü bir borç biliriz.” dedi.

Neden Çandef’e Adayız?
2008 yılında ÇanGenç’i 18 Çankırılı Gençle kurduk;
7 yıllık zaman zarfında; farklı ilçelerine 7 kütüphane, 7 Anaokulu açtık.
Her yıl Ilgaz’ın tanıtımı için “Fest-i Gençlik Ilgaz” adında kayak organizasyonu düzenledik ve Çankırıya 7 yılda 100.000 TL’den fazla turizm geliri sağladık.
30’u aşkın eğitim seminerleri verdik.
Edirne, Kütahya, Çanakkale, Çankırı’ya kültür gezileri düzenledik.
Oradaki Bizler projemizle Çankırıdaki başarılı ama imkanı olamayan öğrencileri her yıl İstanbul’da ağırladık.
Avrupa Birliği projesi yazma eğitimlerine katıldık ve AB projeleri yazdık.
Atkaracalar ilçemize 500 ağaçlık Nevzat Ayaz Hatıra Ormanı kurduk.

Çankırı Gençliği adına yapmış olduğumuz ve kaliteli, istikrarlı, kurumsal bir yönetim anlayışı ile bir STK’nın nasıl markalaşa bilip, en üst düzeyde temsil edilebileceğini göstermiş olduk. Geniş kitlelere ulaşan faaliyetlerimizi artık sadece Çankırı Gençliğinin değil Çankırılı hemşerilerimizin tamamının hakettiği düşüncesinden hareketle Çankırımız için yaklaşık 2 senedir planladığımız projelerimizin fikri alt yapısını tamamladık ve ÇanDef yönetimine aday olmayı gerekli gördük.

ÇanGenç’te yaptıklarımızı büyüterek Çankırı’nın tamamını kapsayan ve kucaklayan bir yapıda hayata geçirmek istiyoruz.

Saygılarımızla.
Çankırıyı Seviyoruz Biz Geliyoruz Hareketi

 

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN