Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

POTUKOĞLU VE BARAK MEDYA ÇANKIRI’YA KONUŞTULAR!

Mustafa bey ve Satılmış bey Öncelikle Medya Çankırı haber portalına zaman ayırdığınızdan dolayı size teşekkür ediyorum. Öncelikle Mustafa bey ve Satılmış bey Çankırı Belediyesinin çalışmaları nasıl gidiyor? Çankırı Belediyesi 2014 Mart yerel seçimleri sonrası çalışmalarına dikkat çekici bir hızla başladı.  Gerek İrfan Dinç başkanımız belediyecilik anlayışının yansıması ve gerekse Belediye Meclisinin uyumu başarıya hızla koşturmaya vesile […]
SÖYLEŞİ - 30 Haziran 2014 00:16 A A

Mustafa bey ve Satılmış bey Öncelikle Medya Çankırı haber portalına zaman ayırdığınızdan dolayı size teşekkür ediyorum. Öncelikle Mustafa bey ve Satılmış bey Çankırı Belediyesinin çalışmaları nasıl gidiyor?

Çankırı Belediyesi 2014 Mart yerel seçimleri sonrası çalışmalarına dikkat çekici bir hızla başladı.  Gerek İrfan Dinç başkanımız belediyecilik anlayışının yansıması ve gerekse Belediye Meclisinin uyumu başarıya hızla koşturmaya vesile oldu. Tüm bu birliktelikler ile projelerimizin teker teker gerçekleşmesi sonucu Çankırı adeta çağ atlayacak atılımlar yapacaktır.

Bakınız Muhsin Yazıcıoğlu parkımız hizmete açılmıştır Ayrı güzellikle farklı tarzda Necmeddin Erbakan Parkımızda Çankırı halkını bekliyor. Kısa süre içinde Recep Tayyip Erdoğan Parkı da açılacaktır.

Recep Tayyip Erdoğan Parkı 114.000 m2 ile ilimizin en büyük parkı ünvanına da sahip olacaktır. Parkın içeriği mükemmel bir yürüyüş alanı, Piknik alanları, namazgah v.b.  dopdoludur. İnşallah en yakın zamanda açılacaktır.

Bunun dışında projesi hazır olan Alparslan Türkeş parkıda yapılınca kentimiz parklar kenti haline geliyor. Bu konular konuşulurken  Ricamız tüm Çankırı halkının milli servet olan bu alanları korumaları olacaktır.

Sayın Başkanlar, Aşiyan kavşağında Çankırı’nın en önemli kavşaklarından birisi olacaktır. Bu Kavşak tarihi belli oldu mu?

Aşiyan kavşağımızda İrfan Dinç başkanımız ile ulaştırma bakanımızın yeniden görüşmeleri ile hızlanmıştır. Bu da şehrin iki yakasını birleştirici bir yapıda ve modern bir kavşak durumundadır.

Kısaca değerli Doğanay herşey çok güzel olacak! Irfan beyi tercih ile en doğru seçimin olduğunu Çankırı açıkça görüyor Elbette yoğun tempo var elbette yoruluyoruz Ama büyük bir zevk alıyoruz Hele Belediye başkanımız İrfan bey ve Belediye Başkan Yardımcımız Hüseyin Boz ve diğer belediye başkan yardımcılarımızla ekip olmak müthiş bir zevk

Harika bir çalışma şehrin her yanını her insanımızı kucaklıyoruz. 7’den 77’e değil doğmadan öldükten sonraya kadar hizmetlerimizden yararlandırma gayreti var.

Son sözlerinizi alalım son olarak ne demek istersiniz?

Sizinle bu röportajımız biraz hızlı oldu ve hizmetlerimizin %10’u bile konuşamadık. İnşallah beraber tekrar bir araya gelir genel olarak bir değerlendirme yaparız Azminden ve başarilarindan dolayı tebrik eder, Başarılarınızın devamını dilerim.

 

Bu haber 2595 kez okundu.
SÖYLEŞİ - 00:16 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]
 • 05

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.