Hafif yağmur
 • EURO
 • DOLAR

Recep Tayyip Erdoğan Çankırıda anlatıldı

Çankırı Gündemi - 17 Aralık 2014 21:50 A A

Çankırı Belediyesi ile Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği (TDED) Çankırı Şubesinin ortaklaşa düzenlediği “Asımın Neslinden Bir Usta Recep Tayyip Erdoğan” konulu konferans katılımcıların ilgi odağı oldu.

Sağlam İrade (Asım’ın Neslinden Bir Usta Recep Tayyip Erdoğan) kitabının yazarı Tahir Fatih Andı’nın konuşmacı olarak katıldığı konferans, yola çıkış hikayesini anlatan “Gençlik Değerlerini Keşfediyor” sunumu ile başladı. Asım’ın Neslini masum, temiz, itikadı tam, sağlam karakterli ve iradeli olarak tanımlayan yazar Andı, yola çıktığı ilk günden itibaren Asım’ı zikreden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oku, düşün, uygula ve neticelendir hayat felsefesi ile her zaman Asım’ın neslinden bir usta olduğunu vurguladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın siyasi yaşamı ile ilgili anekdotlar paylaşan Andı, Erdoğan’ın milletin önüne hedefler koyan tek lider olduğunu belirterek 2023 ve 2071 hedefleri ile millet için daima hizmetten yana olan ve ecdadı gibi milletinin geleceğini aydınlatan büyük bir usta olduğunu ifade etti.

Konferansın ardından, programın ev sahipliğini yapan Belediye Başkanı İrfan Dinç ve TDED Çankırı Şube Başkanı Zeynep Dinç, yazar Tahir Fatih Andı’ya Çankırı’ya özgü hediyeler takdim etti.

Tarihçi yazar Andı, konferansa yoğun ilgi gösteren katılımcılar için kitaplarını imzaladı.

 

Bu haber 957 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 21:50 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.