27° Açık
 • EURO
 • DOLAR

Sağlık hizmetleri bütçesi görüşüldü

HABERLER - 22 Kasım 2016 13:55 A A

İl Genel Meclisi Kasım ayı birleşimlerinin 14.’sü dün gerçekleştirildi. Meclis başkanı Ruhi Şeker başkanlığında dün gerçekleştirilen toplantıya meclis üyesi Bekir Kale izinli olduğu için katılmadı.

2017 mali yılı bütçesinin ele alındığı Kasım ayı birleşimleri devam ediyor. İl Genel Meclisinin 14. birleşiminin gerçekleştirildiği dünkü birleşimde sağlık hizmetleri bölümünün 2017 mali yılı gider bütçesi ele alındı.

Gündem maddesi hakkında meclis üyelerini bilgilendiren İl Özel İdaresi Mali Hizmetler Müdürü Bahar Duman,  sağlık hizmetleri bölümünün 2017 mali yılı gider bütçesinin 15 bin 16 TL olduğunu ve bunun 15 bin 10 TL’sinin mal ve hizmet alımı gideri ve 6 TL’sinin ise sermaye gideri olduğunu dile getirdi.

Duman tarafından yapılan bilgilendirme sonrasında gündem maddesi ad okunarak kabul edildi.

Kaynak:Bizim Çankırı

Bu haber 2450 kez okundu.
HABERLER - 13:55 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.