Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

SALİM ÇİVİTÇİOĞLU MİLLETVEKİLİ A.ADAYI OLDU!

İşadamı Salim Çivitçioğlu, Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Çankırı Milletvekili aday adaylığını açıkladı. Partide düzenlediği toplantıda konuşan Çivitçioğlu, Çankırı’ya hizmet için milletvekili aday adayı olduğunu belirtirken, halk ile devlet arasında köprü görevini üstlenmek istediğini söyledi. 18 Şubat 2015 Çarşamba günü İl genel Meclisi Başkanı Ruhi Şeker, İlçe Belediye Başkanları, AK Parti İlçe Başkanları, eşi […]
Genel - 18 Şubat 2015 20:33 A A

İşadamı Salim Çivitçioğlu, Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Çankırı Milletvekili aday adaylığını açıkladı.

Partide düzenlediği toplantıda konuşan Çivitçioğlu, Çankırı’ya hizmet için milletvekili aday adayı olduğunu belirtirken, halk ile devlet arasında köprü görevini üstlenmek istediğini söyledi.

18 Şubat 2015 Çarşamba günü İl genel Meclisi Başkanı Ruhi Şeker, İlçe Belediye Başkanları, AK Parti İlçe Başkanları, eşi Seçil Çivitcioğlu ve kalabalık bir partili grubu ile AK Parti İl Başkanlığına gelerek milletvekilliği aday adaylığı dilekçesini koltuğunu devrettiği İl başkanı Celal Kaman’a veren Salim Çivitcioğlu burada yaptığı açıklamada “ben 4 Yıl ile en uzun süre İl başkanı olarak görev yaptığım ve bu görev ile büyük bir şeref ve onur duyduğum partime ve Çankırılı hemşerilerime bundan böyle milletvekili olarak hizmet etmek istiyorum” dedi.

“Bu süre içerisinde 2011’de genel seçimlerde %65,6 ile hep beraber Çankırı’yı Ak Parti’ye oy veren 13. İl yaptık. Yine 2014 yerel seçimlerinde Çankırı’yı Ak Parti’yi Türkiye’de oy veren 11. İl yaptık ve son olarak 10 Ağustos’ta Cumhurbaşkanlığı seçiminde de köy köy gezerek %73,82’lik oy oranı ile Türkiye’de 6. İl olmayı sağladık. Bu süreçte bize bu onuru yaşatan tüm çalışma arkadaşlarıma parti teşkilatlarımıza ve saygıdeğer hemşerilerime teşekkür ediyorum” dedi.

İl başkanlığı döneminde Çankırı’nın tüm mahalle, köy, belde ve ilçelerini gezdiğini anlatan Çivitçioğlu,  halkın sorunlarını iyi bildiğini ve seçilmesi durumunda elini taşın altına koyacağını kaydetti.

Üniversite ve askerlik görevi dışında Çankırı’dan hiç ayrılmadığını ifade eden Çivitçioğlu, Ak Partinin kurulduğu günden beri partinin hizmetinde olduğunu kaydetti. İl Başkanlığı döneminde partiye kayıtlı olan 12 bin üye sayısını 24 bine çıkarttığını ifade eden Çivitçioğlu, Çankırı’ya daha fazla hizmet edebilmek için bu göreve talip olduğunu açıkladı.

Çivitçioğlu diğer aday adayı olacak isimlere de başarılar diledi.

Tüm aday adayı arkadaşlarına başarılar dileyen Çivitçioğlu, kendisine destek vermek için parti önünde toplanan kalabalığa teşekkür etti.

AK Parti İl Başkanı Celal Kaman’da Sayın Başkanımız Salim Çivitcioğlu Çankırı’da AK Partinin çıtasını çok yüksek bir yerde bırakarak bizim üzerimize büyük bir sorumluluk bıraktı inşallah üstesinden geliriz kendisine milletvekilliği yolunda başarılar diliyorum” dedi.

Bu haber 4619 kez okundu.
Genel - 20:33 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

 • bilgihan duran 18 Şubat 2015 22:42

  Sayın başkanım inşallah bundan sonraki zamanlarımızda size vekilim demek nasıp olur.bu memlekete sade sizin ve idris şahin vekile oy için çalıştım.yoksa başka adaylara oy vermem..yolunuz açık olsun inşallah

 • Hüseyin ÇAKIR 19 Şubat 2015 10:56

  SAYIN: Salim ÇİVİTÇİOĞLU
  18.02.2015 tarih, AKP . Çankırı İl binasında düzenlediğiniz toplantı sonucu; Çankırı Milletvekilliği Aday, Adaylığınız açıkladınız.
  Siz ve Sizden önceki İl başkanı, Simit sarayı sahibi İdris Şahin kendi başarınızla asla il başkanlığı yapmadığınız, Sizlerin İl başkanlığında başarınız “12 . CUMHURBAŞKANI VE 61. BAŞBAKAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’DIR” sizler değil, kim olursa olsun. Bu dönemlerde aynı başarıyı yakalardı.
  İl başkanlığı döneminde” Çankırı’nın tüm mahalle, köy, belde ve ilçelerini gezdiğini anlatan Çivitçioğlu, halkın sorunlarını iyi bildiğini ve seçilmesi durumunda elini taşın altına koyacağını kaydetti.”
  Sn. Çivitcioğlu gezmişsiniz? “ama” Devrez çayına ve Ulusu çayına lağım atıklarının aktığını ve Kurşunlu ilçesi dahil ölüm kavşaklarında meydana gelen kazalar size hiçbir şey; aklınıza getirmemiş,
  Yazacak çok şeyler var ama tebrik mesajı kısa olsun yazmak istemiyorum.
  Milletvekilliğini kendinizi bir yerlere getirmek için değil, ,İnşallah Çankırı’yı bir yerlere getirirsiniz, Sizin il başkanlığı yaptığı iktidarınız, 3 vekili 2 ye 19 beldeyi 3’e ve 274500 nüfusla aldığınız Çankırı nüfusunu 183.000 ‘ne düşürdünüz, 12 yılda Çankırı’ya 2.7 milyar TL yardım yaptınız , Suriye’den TÜRKİYE’YE gelen sığınmacılara , 3 yılda 5 Milyar dolar, (Yaklaşık 10 milyar TL) yardım yaptınız, Çankırı’yı AKP’nin oy makınası olarak gördünüz hizmet getirmediniz,

  Sn: Çivitçioğlu, “Çankırı’ya hizmet için milletvekili aday adayı olduğunu belirtirken, halk ile devlet arasında köprü görevini üstlenmek istediğini söyledi.”
  Siz İnşallah : Sn Hüseyin FİLİZ’le beraber hizmet yaparsanız başarılı olursunuz, Sn FİLİZ ;44 ayda 2 MİLYAR TL; kalıcı, Özel sektör yatırım getirdi “Çankırılılar SN; Hüseyin FİLİZ’in yaptılarını göz ardı etmesin”
  İnşallah milletvekilliği döneminizde Çankırı’ya hayırlı ve kalıcı hizmetlere imza atarsınız .
  Size, Çıktığınız bu hayırlı yolda, size , sizinle beraber yarışacak tüm aday adaylarına, başarılar diliyorum, Yolunuz , alnınız ve bahtınız açık olsun, Cenab-ı Allahta yardımcınız olsun

 • serdar 20 Şubat 2015 15:31

  Cankiriya faydasi olacagini dusunmuyorum daha iyi adaylar olabilir
  bu zamana kadar cankiriya ne katmistir esnafligi zamaninda ne faydasi olmustur kesinlikle cankiri menfaatini dusundugunu zannetmiyorum.basarilar

 • SANCAR 22 Şubat 2015 18:51

  Ne zaman hafta sonu çarşıya çıksam Hüseyin Bey’i halk ziyaretinde görüyorum ve mutlu oluyorum. Seçildikten sonra İdris Bey’i ve eski il başkanını bir kez olsun halk içinde görmek kısmet olmadı. Aşağılara inmek zor geliyor sanırım. Ayrıca hastaneye yerleştirdikleri paralelciler de cabası. Ne yüzle aday olup oy isteyecekler bilmiyorum. 13 yıldır AK Parti haricinde oy vermeyen birisi olarak bu iki isimden birisi (i.ş. ve s.ç.) aday gösterilirse oyumu başka partiye vereceğim ve benim gibi düşünen çok fazla insan olduğunu da biliyorum.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]
 • 05

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.