14° Az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR

Şehit Ve Gazi Aileleri, Kahraman Gazilerimize Duyurulur

Genel - 10 Mart 2015 11:21 A A

Çok kıymetli Şehit ve Gazi Aileleri, Kahraman Gazi’ler;

 

Bakanlıktan aldığımız bilgiye göre, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın verdiği şehit yakını, gazi, gazi yakını, vazife ve harp malullerine yeni ücretsiz seyahat kartları dağıtımına devam ediliyor. İnşallah geceli gündüzlü çalışan Bakanlık personeli ücretsiz seyahat kartlarının Mart 2015 sonuna kadar adreslere teslim edileceğini belirtiyor.

 

Eğer daha halen yeni yönetmeliğe göre Ulaşım Kartı için müracaat yapmayan Şehit Ailesi, Gazi, Gazi ailesi varsa 2 Adet Biyometrik (Pasaport Fotoğrafı) ile Çankırı Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğüne müracaatını yapsın.

 

Ücretsiz Seyahat Kartları Hakkında bilmeniz gereken Önemli konu ise;

 

SGK tarafından verilen mevcut ücretsiz seyahat kartlarının 04.03.2015 tarihinde geçerliliği sona ermiş olup Devlet demir yollarından aldığımız bilgiye göre mevcut seyahat kartları Şehit aileleri ve Gazilerin mağdur olmamaları için geçerlilik süresi bu ay sonuna kadar uzatılmıştır.

 

Bu ay sonundan itibaren sadece Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın verdiği yeni ücretsiz seyahat kartları geçerli olacaktır.

 

Yüksel Teke=>Gazi Emekli Astsubay & Şehit ve Gazi Aileleri Derneği Başkanı

Bu haber 1021 kez okundu.
Genel - 11:21 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.