11° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

Şehit yakınlarına ziyaretler devam ediyor

FOTOĞRAF - 10 Mayıs 2016 11:26 A A

Çankırı Karatekin Üniversitesi Eğitim-Bir-Sen temsilciliği her ay yaptıkları Şehit ailesi ziyaretlerine devam ediyor.

2001 yılında Siirt-Eruh’ta askerlik vazifesini yaparken hain, kalleş bölücü terör örgütü mensuplarıyla girilen çatışmada şehadet şerbeti içen aziz şehidimiz Sadık Kızılkaya’nın emanetleri olan eşi ve oğlu Arif Kızılkaya ziyaret edilerek aşr-ı şerif ve hatim duası okunarak bütün şehitlerimizin ruhuna hediye edildi.

Çankırı Karatekin Üniversitesi Eğitim-Bir-Sen temsilciliği tarafından yapılan açıklamada; “Allah Kabul etsin, bütün şehitlerimizi Rabbimiz Cenneti ve cemaliyle müşerref etsin derken geride kalanlara da sabr-ı cemil niyaz ediyoruz. Okudukları Hatim-i şerif ile şehitlerimizin ruhlarına hediye gönderen değerli üyelerimize teşekkür ediyor, Şehitler ölmez Vatan Bölünmez gerçeğini bir kez daha haykırıyor en kalbi sevgi, selam ve saygılarımızı sunuyoruz.” denildi.

Canlara can vermek için canlarını Vatan için, Millet için, Bayrak için, Allah için veren aziz şehitlerimizin yakınları unutulmamanın güzel olduğunu hele böyle Kur’an hatimleri hediyesi ile yapılan ziyaretlerden memnun olduklarını söyleyerek teşekkür ettiler. 

Kaynak:Bizim Çankırı

Bu haber 3947 kez okundu.
FOTOĞRAF - 11:26 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.