• Dolar Alış / Satış: 5.812 / 5.823
  • Euro Alış / Satış: 6.489 / 6.501
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • CANKIRI:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

Şehit yakınlarına ziyaretler devam ediyor

10 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3635 defa okundu.
Şehit yakınlarına ziyaretler devam ediyor

Çankırı Karatekin Üniversitesi Eğitim-Bir-Sen temsilciliği her ay yaptıkları Şehit ailesi ziyaretlerine devam ediyor.

2001 yılında Siirt-Eruh’ta askerlik vazifesini yaparken hain, kalleş bölücü terör örgütü mensuplarıyla girilen çatışmada şehadet şerbeti içen aziz şehidimiz Sadık Kızılkaya’nın emanetleri olan eşi ve oğlu Arif Kızılkaya ziyaret edilerek aşr-ı şerif ve hatim duası okunarak bütün şehitlerimizin ruhuna hediye edildi.

Çankırı Karatekin Üniversitesi Eğitim-Bir-Sen temsilciliği tarafından yapılan açıklamada; “Allah Kabul etsin, bütün şehitlerimizi Rabbimiz Cenneti ve cemaliyle müşerref etsin derken geride kalanlara da sabr-ı cemil niyaz ediyoruz. Okudukları Hatim-i şerif ile şehitlerimizin ruhlarına hediye gönderen değerli üyelerimize teşekkür ediyor, Şehitler ölmez Vatan Bölünmez gerçeğini bir kez daha haykırıyor en kalbi sevgi, selam ve saygılarımızı sunuyoruz.” denildi.

Canlara can vermek için canlarını Vatan için, Millet için, Bayrak için, Allah için veren aziz şehitlerimizin yakınları unutulmamanın güzel olduğunu hele böyle Kur’an hatimleri hediyesi ile yapılan ziyaretlerden memnun olduklarını söyleyerek teşekkür ettiler. 

Kaynak:Bizim Çankırı

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN