Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

Şekerli, Kolonyalı Bayram Denetimi

Çankırı-Ankara karayolunun Sülüklü mevkisinde bekleyen İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, sürücü ve yolculara bayram şekeri ve kolonya ikram etti. Çankırı İl Jandarma Komutanlığına bağlı trafik ekipleri, genel asayişin yanı sıra trafik denetimini de sürdürüyor. Genel güvenlik ve asayişin temini, halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, vatandaşların Kurban Bayramını huzur ve güven içinde geçirmeleri için Jandarma Trafik […]
Çankırı Gündemi - 5 Ekim 2014 01:41 A A

Çankırı-Ankara karayolunun Sülüklü mevkisinde bekleyen İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, sürücü ve yolculara bayram şekeri ve kolonya ikram etti.

Çankırı İl Jandarma Komutanlığına bağlı trafik ekipleri, genel asayişin yanı sıra trafik denetimini de sürdürüyor.

Genel güvenlik ve asayişin temini, halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, vatandaşların Kurban Bayramını huzur ve güven içinde geçirmeleri için Jandarma Trafik ekipleri ve Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü tüm yolların trafiğe açık tutulması için denetim ve kontrollerini aralıksız sürdürüyor.

Çankırı İl Jandarma Komutanlığı trafik ekipleri, sürücülerin huzur ve güven içinde seyahat ederek sevdiklerine kavuşmaları için bayram süresinde denetimlerini sürdürecek.

Denetimlerde, emniyet kemeri veya kask takmayan sürücülerle araçların ön koltuklarında kucakta çocuk taşıyan sürücü ve yolculara uyarılarda bulunuldu.

Yol kontrolleri yapan jandarma ekibi, sürücülerin yorgun ve uykusuz yola çıkmamaları, işaret ve levhalara uymaları, aşırı hız yapmamaları, hatalı sollama yapmamaları ve emniyet kemeri takmaları konularında uyarıda bulunuyor.

Sülüklü mevkii Kızılırmak yol ayrımında trafik kontrolü yapan Jandarma Trafik Ekibi, araç içindekilere şeker ve kolonya ikramında bulunurken, vatandaşlar da denetimden duydukları memnuniyeti dile getiriyor.

Bu haber 1054 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 01:41 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.