Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

Selvi İle Bekir Yuvalarını Kurdular

Bekir İle Selvi Çifti Hafta Sonu Yapılan Düğün İle Dünya Evine Girdiler Şehrimizde sevilip sayılan Çankırı İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği Destek Hizmetleri Müdürü Mevlüt Danacı’nın Oğlu Bekir, Manisa ili Selendi ilçesinin sevilen, sayılan ailelerinden Özcan ailesinin kızları Selvi ile hafta sonu yapılan düğünle yuvalarını kurdular. 10 Mayıs 2014 Cumartesi günü Manisa ili, Selendi İlçesi, […]
Genel - 19 Mayıs 2014 16:32 A A

Bekir İle Selvi Çifti Hafta Sonu Yapılan Düğün İle Dünya Evine Girdiler

Şehrimizde sevilip sayılan Çankırı İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği Destek Hizmetleri Müdürü Mevlüt Danacı’nın Oğlu Bekir, Manisa ili Selendi ilçesinin sevilen, sayılan ailelerinden Özcan ailesinin kızları Selvi ile hafta sonu yapılan düğünle yuvalarını kurdular.

10 Mayıs 2014 Cumartesi günü Manisa ili, Selendi İlçesi, Fatih Mahallesindeki Kız Evinde başlayan düğün Oğlan Evinin ikametgâhı Çankırı’ya taşındı.

17 Mayıs 2014 Cumartesi günü akşamı saat 19:00’da Çankırı Karakardeşler Lale Düğün Salonunda başlayan düğün törenine katılım bir hayli yoğundu.

Aycen-Mevlüt Danacı çifti oğulları Bekir, Cemile-Himmet Özcan çifti ise kızları Selvi için ellerinden geleni yaparak muhteşem bir düğün yaptılar. Ama düğünde duygu dolu anlar yaşandı. Manisa ili Soma İlçesinde meydana gelen faciada şehit düşen 301 vatandaşımız unutulmadı, dualar gönderildi, düğün muhteşem olma özelliğini bir kenara bırakarak sade şekilde devam etti.

Genç çiftin nikâhlarını Çankırı Merkez İlçe Nüfus Müdürü İlyas Haliloğlu kıydı. Evlilik cüzdanını gelin Münevvere veren Halioğlu, damat Bekir ve gelin kızımız Selvi’ye nasihatlerde bulundu.

Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç Danacı Ve Özcan Aillelerini Yanlız Bırakmadı!

Başkan Dinç salona girişinde Danacı ve Özcan aileleri tarafından karşılandı. Genç çiftlere hayırlı, uğrlu olsun temennisinde bulunan Dinç Çiftlere hediyelerini takdim ederek bir süre sohbet etti. Hatıra fotografının çekilmesinden sonra Başkan Dinç aile büyükleri tarafından çıkış kapısına kadar uğurlandı.

Çeşitli ikram ve takı merasiminin yapıldığı düğün mutlu şekilde sona erdi.

Görev icabı Çankırı ilinde ikamet edecek olan genç çift yapılan düğün sonrası kendi yuvalarına gittiler.

İl Özel İdarelerinin yeniden yapılanması ve uygulanan Norm Kadro Standartları nedeniyle 05 Ekim 2006 tarihinde yeni ihdas edilen Destek Hizmetleri Müdürü kadrosuna atanan Mevlüt Danacı evli ve 3 çocuk babası olarak çocuklarının mürüvvetini görebilmenin heyecanını dostları ili birlikte yaşadı.

Selvi-Bekir çiftine ömür boyu mutluluklar diler, Özcan ve Danacı ailelerini kutlarız.

 

Bu haber 3367 kez okundu.
Genel - 16:32 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]
 • 05

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.