23° Açık
 • EURO
 • DOLAR

Taş Mescit Parkında 2. etap çalışmaları başladı

HABERLER - 5 Nisan 2017 09:06 A A

Şehir merkezinde dinlence alanlarının sayısını arttıran Çankırı Belediyesi, 63. park çalışmalarına devam ediyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Taş Mescit Caddesi’nde başlayan park çalışmalarının ilk etabını bitirerek 2. etap çalışmalarına başladı.

 

Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Pazar Pazarı’ndan başlayıp Taş Mescit karşısına kadar uzanan Meslek Yüksekokulu yolunu takip eden 4700 metrekarelik alandaki çalışmalarına devam ediyor. Havaların da ısınması ile birlikte park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, 3 etaptan oluşan yeni dinlence alanı için çalışmaları hızlandırdı. Parkın 1. etabını bitiren ekipler, 2. etap için çalışmalarını sürdürüyor. Mevcut çam ağaçlarının korunduğu çalışmalar kapsamında yürüyüş yolları, oturma bankları, kameriyeler, çatılı piknik üniteleri ve yeşil alanlar ile Aksu Mahallesi sakinlerini yeni bir dinlence alanı bekliyor. 

Kaynak:Bizim Çankırı

Bu haber 796 kez okundu.
HABERLER - 09:06 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.