14° Az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR

Tüneyliler şükür günü düzenledi

FOTOĞRAF - 10 Mayıs 2016 11:26 A A

İlimiz Tüney Köyü sakinleri Ardıç Tepe’de şükür günü düzenledi.

Köyde yaşayanlar ile Çankırı ve Ankara’da yaşayan Tüneyliler, köylerinin üzerinde bulunan Ardıç Tepe’de bir araya gelerek kurban kesip, katılımın oldukça yoğun olduğu Şükür gününde eller semaya açılarak bol bol dua edip iki rekat Şükür Namazı kıldılar.

Tüney Köyü Muhtarı Mustafa Sarıoğlu, katılımcılara köylerine sahip çıktıkları için teşekkür ederek “Bu yıl bölgemiz oldukça yağmur aldı. Şimdi de yağmur ve rahmet için şükür duasında bulunduk. Biraya gelen köylülerimize teşekkür ediyorum. Böyle günler birlik ve beraberliğimizi pekiştiriyor.” dedi.

Şükür namazı sonrasında köylülere etli pilav ikram edildi. 

Kaynak:Bizim Çankırı

Bu haber 4126 kez okundu.
FOTOĞRAF - 11:26 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.