27° Açık
 • EURO
 • DOLAR

Turizmciler Vali Köse’yi ziyaret etti

HABERLER - 22 Nisan 2017 14:42 A A

Her yıl 15-22 Nisan tarihleri arasından gerçekleştirilen Turizm Haftası nedeniyle Çankırı Kültür Turizm İl Müdürü Mustafa Kemal Karatatar ve Çankırı’da Turizm alanında yatırımları bulunan işadamları Tuncay Koç, Kadir Sezgin, Osman Nuri Akbak ile Kültür Turizm İl Müdürlüğü yetkilileri Çankırı Valisi Mesut Köse’yi makamında ziyaret etti.

Ziyarette Vali Köse’ye çiçek takdim eden Kültür Turizm İl Müdürü Karatatar, Turizm Haftası’nda gerçekleştirilen etkinliklerle ilgili bilgi verdi. Ziyaretleri için işadamları ve Kültür Turizm Müdürlüğü yetkililerine teşekkür eden Vali Köse ise Çankırı’nın kısa zamanda Turizmde büyük adımlar atacağını vurgulayarak mevcut potansiyelin en iyi şekilde değerlendirilmesi için çalışmaların aksamadan devam etmesi gerektiğini ifade etti.

Kaynak:Bizim Çankırı

Bu haber 794 kez okundu.
HABERLER - 14:42 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.