16° Açık
 • EURO
 • DOLAR

Uluyazı Kafeteryaları Üniversite İktisadi İşletmesi tarafından işletilecek

HABERLER - 30 Eylül 2017 12:51 A A

Çankırı Karatekin Üniversitesi öğrencilerin talepleri doğrultusunda Uluyazı Kampüsünde bulunan kafeteryaların işletmesini artık kendisi yürütecek.

Çankırı Karatekin Üniversitesi tarafından yapılan açıklamada “Öğrencilerimizden gelen talepler doğrultusunda Üniversitemiz Yönetiminin aldığı kararla 2017-2018 Akademik yılından itibaren Üniversitemiz Uluyazı Kampüsünde bulunan kafeteryalar Üniversite İktisadi İşletmesi tarafından işletilecektir.

Özel işletmelerin aynı kampüs içerisinde aynı marka ürünler arasında fiyat birlikteliği sağlayamaması, ürün çeşitlerinin arttırılması, ürün ve hizmet kalitesinin geliştirilmesi ve çalışma saatlerinin arttırılarak hafta sonu ve yaz aylarında da kafeteryaların açık tutulabilmesi yapılan incelemeler ve öğrencilerimizin talepleri doğrultusunda bu kararın alınmasını zorunlu kılmıştır.

Alınan bu karar öğrencilerimiz tarafından da büyük bir sevinç ve memnuniyetle karşılanırken, ülkemizin geleceği gençlerimize en iyi eğitimi verme yanında onların sosyal haklarını, moral ve motivasyonunu en üst seviyede sağlamayı da kendisine şiar edinen üniversitemiz, Uluyazı Kampüsünde bulunan kafeteryalarda bundan böyle kalite ve öğrenci ekonomisini düşünerek hizmet vermeye devam edecektir

Ayrıca; işletmelerin satış paylarının bir kısmı ekonomik sıkıntı içerisinde bulunan başarılı öğrencilerimize burs olarak verilecektir.

Kamuoyuna Saygıyla duyurulur.” denildi. 

Kaynak:Bizim Çankırı

Bu haber 6097 kez okundu.
HABERLER - 12:51 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.