25° Açık
 • EURO
 • DOLAR

Vali Aktaş: Hiçbir mahalle ve köyümüzü birbirinden ayırmayacağız

HABERLER - 10 Temmuz 2017 10:22 A A

Çankırı İl Genel Meclisi Başkanı Ruhi Şeker ve Meclis Üyeleri, ilimize yeni atanan Vali Hamdi Bilge Aktaş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. İl Genel Meclisi üyelerinin tamamının katıldığı ziyarette Vali Yardımcısı Yakup Ömeroğlu da hazır bulundu.

Valilik Birlik Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen ziyarette İl Genel Meclisi üyeleriyle sohbet eden Vali Aktaş, Meclis ve çalışmaları hakkında bilgi aldı. Vali Hamdi Bilge Aktaş’a yeni görevinden dolayı tebrik mesajını ileten İl Genel Meclisi Başkanı Ruhi Şeker, Çankırı’da meclis olarak yaptıkları çalışmalardan söz etti. Şeker, soğuk ve sıcak asfalt, içme suyu, içme suyu depoları, karla mücadele ve köy yollarının genel durumu konusunda Vali Aktaş’a bilgi verdi.

Ziyaretlerinden dolayı meclis üyelerine teşekkür eden Vali Aktaş ise Çankırı İl Genel Meclisi’ni birlik içinde görmekten memnun olduğunu ifade etti. Ziyaretlerinden dolayı İl Genel Meclisi Başkanı Ruhi Şeker ve Meclis üyelerine teşekkür eden Vali Hamdi Bilge Aktaş, “İlçelerimize, köylerimize, mahallelerimize imkanlar ölçüsünde adilce hizmet etmek istiyoruz.  Hiçbir mahalle ve köyümüzü birbirinden ayırmayacağız” dedi.

Toplu fotoğraf çekiminin ardından ziyaret programı sona erdi.

Kaynak:Bizim Çankırı

Bu haber 898 kez okundu.
HABERLER - 10:22 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.