14° Az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR

Vali Aktaş’ın ilk ziyareti çocuk akademisine

HABERLER - 10 Temmuz 2017 10:22 A A

Valiler Kararnamesi ile Çankırı’ya yeni atanan Vali Hamdi Bilge Aktaş, ilk ziyaretini Çankırılı çocuklara gerçekleştirdi.  

 

Çankırı Belediyesi Fatih Sultan Mehmet Çocuk Akademisi, yeni atanan Vali Hamdi Bilge Aktaş’ı ağırladı. Vali Aktaş’a eşlik eden Belediye Başkanı İrfan Dinç ve eşi Zeynep Perihan Dinç, Çocuk Akademisinin kuruluş amacı ve eğitim modeli hakkında bilgi vererek atölyelerini tanıttı. Yaz Atölyelerine katılan çocuklarla sohbet eden Vali Aktaş, çocukların eğitimlerini ve özgüvenlerini geliştirecek mekânların olmasının ve çocuklara yönelik faaliyetlerin düzenlenmesinin toplumun iyi donatılarla kuşatılması adına önemli bir sorumluluk olduğunu belirtti. Başkan Dinç, hizmet sıralamasında çocukların öncelikli olduğunu belirterek şehrin asıl sahiplerinin çocuklar olduğunu söyledi. Dinç,  “Sosyal ve kültürel açıdan her geçen gün standartları iyileştirilen bir şehir haline getirdiğimiz Çankırı’ya ve değerlerine daha fazla sahip çıkan çocuklar yetiştirmek istiyoruz.” ifadelerine yer verdi.  

Kaynak:Bizim Çankırı

Bu haber 841 kez okundu.
HABERLER - 10:22 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.