• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • CANKIRI:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

Vali Köse’nin VEDA MESAJI

28 Haziran 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
710 defa okundu.
Vali Köse’nin  VEDA MESAJI

21 Haziran Çarşamba günü Resmi Gazetede yayınlanan Valiler Kararnamesi ile Merkez Valiliğine atanan ilimiz Valisi Mesut Köse yazılı bir mesaj yayınlayarak Çankırı’ya veda etti.

Vali Mesut Köse yayınladığı yazılı mesajda;

“Saygıdeğer Çankırılılar, Değerli Mesai Arkadaşlarım,

08 Haziran 2016 günü başladığım Çankırı Valiliği görevimi bir yılı aşkın süre yürüttüm. Son çıkan Valiler Kararnamesi ile de Merkez Valiliği görevine atandım. Çankırı’daki görevimden 23 Haziran 2017 Cuma günü saat 15:00 itibariyle ayrılıyorum.

Görev yaptığım süre içerisinde mensubu olmaktan ve hizmet etmekten her zaman gurur duyduğum yüce Türk milletinin hizmetine koşmaktan, milletimizle birlikte ülkemizin her alanda çağdaş ve gelişmiş ülkeler seviyesinin üzerine çıkabilmesi için çalışmaktan daima onur duydum.

Görevim süresince devlet hizmetlerinin Çankırı’da sağlıklı bir şekilde verilmesi, ilimizin eksiklerinin tamamlanması ve gelişmesi, daha iyi bir noktaya ulaşması için hizmet etmeye gayret gösterdim. Devletimiz tarafından bana tevdi edilen görevde, 28 yıllık iş tecrübe ve birikimimi Çankırı’mız için kullanmaya çalıştım. Bu süre içerisinde attığım her adımda, aldığım her kararda veya önüme gelen her konuda önceliğim hep ilimiz Çankırı olmuştur. Bununla birlikte eksik kaldığım noktalar var ise yine hoşgörünüze sığınıyorum.

Çankırı insanını tam bir Anadolu insanı olarak gördüm, tanıdım ve sevdim. Burada görev yapmış olmaktan, Çankırı’yı ve Çankırı insanını tanımış olmaktan, onlarla yaşamış olmaktan ve onlara hizmet etmekten memnuniyet duyduğumu ve sizlerden ayrıldığım için üzgün olduğumu da ifade etmeliyim.

Ancak, benden önce burada görev yapan valilerimiz gibi benim yerime atanan Valimizin de sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye çalışacağından şüphem yoktur.

Kaymakam olarak başlayıp yürüttüğüm devlet hayatımda, son 10 yılı aşkın süredir Devletimiz ve Hükümetimiz şahsıma yönetim kurulu üyeliği, yönetim kurulu başkanlığı, genel müdürlük, müsteşar yardımcılığı ve valilik gibi görevler vererek şahsımı onurlandırmıştır.

Bu vesile ile şahsıma, Çankırı’ya vali olarak hizmet etme imkânını veren başta Sayın Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız, İçişleri Bakanlarımız olmak üzere, tüm Bakanlarımıza ve tüm devlet büyüklerimize şükranlarımı sunuyorum.

Çankırı’da bulunduğum süre içerisinde bu şehre değer veren, hizmet etmeyi şeref bilen tüm mesai arkadaşlarıma, milletvekillerimize, vali yardımcıları ve kaymakamlarımıza, il ve ilçe belediye başkanlarımıza, yargı mensuplarımıza, üniversite mensuplarına, askeri erkânımıza, il idarecilerimize, İl Genel Meclisi üyelerimize, sivil toplum kuruluşlarımıza, meslek odalarımıza, basın mensuplarımıza ve Çankırılı hemşerilerimize teşekkür ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle Çankırı’da görev yapmış olmanın onuruyla tüm halkımıza sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Allaha emanet olunuz.” dedi. 

Kaynak:Bizim Çankırı

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN