Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

VALİ ÖZCAN SAĞLIĞINA DÖNDÜ!

Çankırı Valisi Vahdettin Özcan tedavi gördüğü Ankara Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesinden 20 Haziran 2014 günü taburcu oldu. Aynı gün saatler 15:30’u gösterirken Özcan ailesi Vali Konağına ilk adımlarını attı. Sağlığına Kavuşmuş Olması Sevindirdi Geldiği uzak doğu gezisinin ardından akşam saatlerinde Ankara Esenboğa havalimanına inen Vali Vahdettin Özcan 02 Haziran 2014 günü öğle saatlerinde […]
Çankırı Gündemi - 22 Haziran 2014 13:40 A A

Çankırı Valisi Vahdettin Özcan tedavi gördüğü Ankara Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesinden 20 Haziran 2014 günü taburcu oldu.

Aynı gün saatler 15:30’u gösterirken Özcan ailesi Vali Konağına ilk adımlarını attı.

Sağlığına Kavuşmuş Olması Sevindirdi
Geldiği uzak doğu gezisinin ardından akşam saatlerinde Ankara Esenboğa havalimanına inen Vali Vahdettin Özcan 02 Haziran 2014 günü öğle saatlerinde mide yanması şikâyeti ile kaldırıldığı hastanede mide kanaması teşhisi ile Çankırı Devlet Hastanesinde tedavi altına alınmış, Vali Vahdettin Özcan’ın Çankırı Devlet hastanesindeki ilk tedavisi sonrası, 03 Haziran 2014 günü kontrol amaçlı Ankara’da Endoskopi filim çektirmeye gittiği, sağlık durumunun iyi olduğu bilgilerine ulaşılarak sevinmiş idik.

10 Haziran tarihinde Ankara’da hastaneye yatan ve midesinden başarılı bir operasyon geçiren Çankırı Valisi Vahdettin Özcan hastaneden taburcu edildi.

Çankırı Vali konağında istirahat devresini geçiren Özcan’ın, ağız yoluyla sıvı ve katı gıdalar almaya başladığı, sağlığının hızla düzeldiği, moralinin yüksek olduğu edinilen bilgiler arasında yer almakta.

Sağlığına kavuşarak kısa sürede aramıza dönen Vali Vahdettin Özcan başta ailesi olmak üzere tüm sevenlerini sevindirdi.

www.medyacankiri.com yazı ailesi olarak Sayın Vali Vahdettin Özcan’a geçmiş olsun dileklerimizi iletirken, Cenab-ı Allah’tan acil şifalar ve uzun ömürler dileriz.

Bu haber 1652 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 13:40 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.