28° Açık
 • EURO
 • DOLAR

Valilik Kupası Aile ve Sosyal Politikaların oldu

HABERLER - 29 Mayıs 2017 16:48 A A

Çankırı Valiliği tarafından düzenlenen Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası 25 Mayıs 2017 Perşembe günü yapılan final maçıyla sona erdi. Final müsabakasında Çankırı Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü ile Çankırı Belediyesi karşı karşıya geldi. Maç sonunda gülen taraf ve kupanın sahibi Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü oldu.

20 Kurum ve Kuruluşun personellerinden oluşturulan turnuvada, finale kalan Çankırı Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü ile Çankırı Belediyesi arasında gerçekleştirilen final maçı sonucu Çankırı Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü turnuva birincisi oldu.

Kupa töreninin ardından İl Müdürü Hasan Tahsin Yıldırım, “Çocuklarımızın ve gençlerimizin fiziksel, zihinsel ve sosyal gelişimlerine ciddi katkılar sunan sporun, ne kadar erken başlanırsa, o kadar fayda sağlayan bir aktivite olduğunun bilincindeyiz. Çocuklarımız ve gençlerimizin sosyal ve sportif faaliyetlere katılımını artırmak ve sağlıklı, özgüveni yüksek, sosyal ve disiplinli nesiller yetiştirmek için ve çocukları küçük yaşta spora yönlendirmek amacıyla Çankırı Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Personelleri ile birlikte bu tarz etkinliklere katılıp örnek olmak istedik” ifadelerini kullandı ve Çankırı Belediyesi ekibini de tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.

Hasan Fehmi Gökşen Kapalı Spor Salonunu dolduran seyirciler tribünlerden takımlarını desteklediler. Çekişmeli geçen turnuvada büyük heyecan yaşayan taraftarlar, 2 saat 25 dakika boyunca tezahüratları ile takım oyuncularına moral verdiler. Turnuva boyunca hem eğlenceli hem de heyecan dolu zamanlar yaşayan taraftarlar Çankırı ASP Gençlik ve Spor Kulübünün birinci gelmesiyle birlikte tribünlerde büyük bir coşku yaşadılar.

Maçın ardından düzenlenen kupa töreninde, birincilik kupası Vali Yardımcısı Abdullah Aslaner tarafından Çankırı ASP Gençlik ve Spor Kulübü Voleybol Takımı Kaptanı Engin Oğuz Koçu’ya verildi. Vali Yardımcısı Aslaner, takım kaptanı ve Çankırı ASP Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Hasan Tahsin Yıldırım’a teşekkürlerini sundu. Vali Yardımcısı Aslaner, “Turnuvada çok güzel vakit geçirdiğini, Kuruluşlarımızda kalan çocuklarımıza da sporu sevdirmenin gerekliliğinden ve çocuklarımızdan da bir voleybol takımı oluşturulmasını beklediğini ifade etti ve Çankırı ASP Gençlik ve Spor Kulübü oyuncularımıza başarılarının devamını diledi.” Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç ve Çankırı AK Parti İl Başkanı Celal Kaman da sporcuları tek tek tebrik ederek başarılarının devamını diledi. İkinci olan Çankırı Belediyesi ekibine kupasını Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, üçüncü olan Şehit Mehmet Ata Meslek Lisesine kupasını Çankırı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ekrem Gerginci, dördüncü olan Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne kupası Çankırı Ak Parti İl Müdürü Celal Kaman tarafından takdim edildi.

 

Kaynak:Bizim Çankırı

Bu haber 823 kez okundu.
HABERLER - 16:48 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.