Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

Yarane öfke değil sevgi yakışır

ilimiz Valiliği Emniyet Müdürlüğü Basın Halkla İlişkiler Büro Amirliği yazılı bir basın açıklaması yaparak “Öfke Kontrolünün Sağlanması” amacıyla proje başlattığını duyurdu. Yapılan açıklamada; “Çankırı Emniyet Müdürlüğü olarak; vatandaşlarımızın huzur ve güvenliğini en üst seviyede sağlamak için, zaman mefhumu gözetmeksizin canla-başla her kademede ve seviyede bulunan personelimiz ile halkımıza güvenlik hizmeti sunmaktayız. Çankırı ilimizin daha huzurlu ve güvenli […]
Genel - 19 Nisan 2014 13:35 A A

ilimiz Valiliği Emniyet Müdürlüğü Basın Halkla İlişkiler Büro Amirliği yazılı bir basın açıklaması yaparak “Öfke Kontrolünün Sağlanması” amacıyla proje başlattığını duyurdu.

Yapılan açıklamada; “Çankırı Emniyet Müdürlüğü olarak; vatandaşlarımızın huzur ve güvenliğini en üst seviyede sağlamak için, zaman mefhumu gözetmeksizin canla-başla her kademede ve seviyede bulunan personelimiz ile halkımıza güvenlik hizmeti sunmaktayız. Çankırı ilimizin daha huzurlu ve güvenli ortama kavuşması için Emniyet Müdürlüğü personelimizin görevini en iyi yapmasının yanında, güvenlik hizmetleri sunmuş olduğumuz vatandaşlarımızın da kendi güvenliklerini sağlamaları konusunda katkıda bulunmaları vazgeçilmezdir.

2013-2014 yılları içerisinde ülkemizdeki toplumsal ve seçim hareketliliğinin, ilimize yansımasıyla birlikte öfkeye dayanan üzücü olayların olmadan önüne geçebilmek amacıyla, Valiliğimiz öncülüğünde, Çankırı Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube Müdürlüğü ile Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası tarafından, 18 Nisan-01 Haziran 2014 tarihleri arasında “Öfke Kontrolünün Sağlanması” amacıyla proje çalışması başlatılmıştır.

Projenin yürütülmesinde hedef; olayların meydana gelmeden önlenmesi ve öfke kontrolünün sağlanmasına yönelik vatandaşlarımızın bilinçlendirilmesidir.

Bu proje kapsamında “YARAN E ÖFKE DEĞİL SEVGİ YAKIŞIR”, “ÖFKE GELİR GÖZ KARARIR ÖFKE GİDER YÜZ KIZARIR”, ” ÖFKENİ GÖM MAZİYE UZAK DURSUN TAZİYE” , “BİR ANLIK ÖFKENİN KURBANI OLMA, UNUTMA Kİ, ÖFKE EKİLEN YERDEN PİŞMANLIK BİÇİLİR” sloganlarını içeren 18 adet Megalight, 500 adet duvar afişleri halkımızın yoğun olarak bulunduğu umuma açık ve umuma mahsus yerlerde görmelerini sağlamak üzere asılması, yine bahse konu duvar afişlerini ve sloganları içeren 500 adet cd hazırlanması ve 12 Mayıs 2014 günü saat 14.00 de 100.Yıl Kültür Merkezi’nde Elmadağ Polis Meslek Yüksek Okulu’nda görevli Uzman Psikolojik Danışman 4.Sınıf Emniyet Müdürü İsmail ÇAKIR tarafından “Öfke Kontrolü ve Stres Yönetimi” konulu konferans verilecektir.” denildi.

Bu haber 1395 kez okundu.
Genel - 13:35 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]
 • 05

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.