Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

Zafer Şimşek: Çankırı’nın Hizmetine Talibim

Adaylığıyla ilgili açıklamalarda bulunan Zafer Şimşek “Ben kendi kurumumda İl müdürlüğü görevini bırakıp ülkemizin geçirdiği bu zor zamanlarda siyasete girerken aklımda sadece bir düşünce var oda doğduğum topraklara hizmet etmek. Devlet memurluğunda belli bir noktaya tırnakları ile kazıyarak gelmiş bir insan olarak asla siyasi, hırsı koltuk sevdası ve zengin olma hayali olmadığını söyleyen Şimşek “Biz mertliği […]
Genel - 19 Şubat 2015 17:52 A A
Adaylığıyla ilgili açıklamalarda bulunan Zafer Şimşek “Ben kendi kurumumda İl müdürlüğü görevini bırakıp ülkemizin geçirdiği bu zor zamanlarda siyasete girerken aklımda sadece bir düşünce var oda doğduğum topraklara hizmet etmek. Devlet memurluğunda belli bir noktaya tırnakları ile kazıyarak gelmiş bir insan olarak asla siyasi, hırsı koltuk sevdası ve zengin olma hayali olmadığını söyleyen Şimşek “Biz mertliği Yaran nezaketi, devlete bayrağa olan sevgi ve saygısı ile Türkiye coğrafyasının çimentosu olan Çankırı halkının içinden çıkan, hep halkla iç içe olan ve seçildiği zamanda yine hep halkın içinde olacak olan bir Çankırılı olarak sadece Çankırı halkına hizmete talibim” dedi.
Zafer Şimşek eğer seçilirse Çankırı halkına vereceği tek sözün AK Partinin birleştirici ve halka hizmet hakka hizmet anlayışı ile kavgadan, polemiklerden, kişisel çekişmelerden uzak bir siyasi anlayışla tüm enerjisini Çankırı’ya hizmet için harcayacağını Çankırı’nın Ankara’ya olan yakınlığını dezavantaj olmaktan çıkarıp avantaja dönüştürmek için var gücü ile çalışacağını belirtti ve “ Sizi en iyi ben bilirim çünkü içinizden biriyim” diyerek  Çankırı halkından destek istedi.
Peki, Kimdir Zafer Şimşek
1966 yılında Çankırı’da doğan Zafer Şimşek Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Mezunu.
Yüksek Lisansını Beykent Üniversitesinde (Sosyal Bilimleri Enstitüsü İşletme Anabilim Dalı Yönetim ve Organizasyon bölümü) tamamladı.
Çankırı Yapraklı Yenice Köyü Vekil Öğretmenlik görevi ile memuriyet hayatına başlayan Şişek;SSK Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Memur, SSK İstanbul Sağlık İşleri İl Müdürlüğü Memur, SSK İstanbul Sağlık İşleri İl Müdürlüğü Şef, SGK Fındıklı Sağlık Sosyal Güvenlik Merkez Müdür Yardımcısı (1.derece imza yetkilisi),  İstanbul Fatih Sosyal Güvenlik Merkez Müdür Yardımcısı (1.derece imza yetkilisi), SGK İstanbul Silivri  Sosyal Güvenlik Merkez Müdürü Vekili ve  Edirne Sosyal Güvenlik İl Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı.
13.05.2013 tarihinde Artvin’de Sosyal Güvenlik İl Müdür V. Olarak göreve başladı.  30.12.2013 tarihinde görevine asaleten ataması yapıldı.
Ak Parti Çankırı Milletvekili aday adaylığı başvurusu yapacağı gerekçesi ile istifa eden SGK Artvin İl Müdürü Zafer Şimşek evli 3 çocuk babasıdır.
Bu haber 2893 kez okundu.
Genel - 17:52 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.