Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

Akçavakıf İlkokulu’nda Karne Dağıtım Töreni Gerçekleştirildi

13 Haziran 2014 Cuma günü Akçavakıf İlkokulu’nda karne dağıtım töreni gerçekleştirildi. Karne dağıtım törenine Vali Vekili Ahmet Atılkan, Belediye Başkan Vekili Mustafa Potukoğlu, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Halim Hıcıplı, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Müdürleri ve öğrenci velileri katıldı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Orhan Işık; “2013 – […]
Genel - 14 Haziran 2014 02:28 A A

13 Haziran 2014 Cuma günü Akçavakıf İlkokulu’nda karne dağıtım töreni gerçekleştirildi.

Karne dağıtım törenine Vali Vekili Ahmet Atılkan, Belediye Başkan Vekili Mustafa Potukoğlu, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Halim Hıcıplı, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Müdürleri ve öğrenci velileri katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Orhan Işık; “2013 – 2014 Eğitim Öğretim Yılı’nın sona ermesiyle öğrencilerimiz güzel bir tatili hak ettiler. Biz eğitim çalışanları olarak çocuklarımızı vatana, millete ve insanlığa faydalı birer nesil olarak yetiştirme gayretindeyiz. Bu gayretimizde yaptığımız ve yapacağımız çalışmalarda bizlere desteklerini esirgemeyen değerli il yöneticilerimize, çalışanlarına ve velilerimize teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

İl Milli Eğitim Müdür Vekili Halim Hıcıplı da konuşmasında; “Akçavakıf İlkokulumuz DSİ 52. Şube Müdürlüğümüzün kardeş ilkokuludur. Müdürümüze yaptığı yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum. İlimiz genelinde 2 bin 579 okul öncesi olmak üzere toplam 29 bin 960 öğrenci bugün karne alacaklar. Karne netice itibariyle her şey değildir. Öğrencilerimiz yaz tatilini iyi değerlendirip başarılarını daha da artıracaklarının inancındayım.” ifadelerini kullandı.

Daha sonra Vali Vekili Ahmet Atılkan ise; “2013 – 2014 Eğitim Öğretim Yılı’nı bugün tamamlıyoruz. Ülkemizde bugün 17 milyon civarında, ilimizde de 29 bin 960 öğrencimiz karne heyecanı yaşamaktadır. Öğrencilerimiz sınav ağırlıklı stresli bir dönemi geride bıraktılar.

Karnelerinde istenilen neticeyi elde edemeyen öğrencilerimizin yeni eğitim öğretim yılına daha iyi hazırlanarak başarılı olmalarını diliyorum. En değerli varlığımız olan öğrencilerimizin eğitiminde görev üstlenen öğretmenlerimize gayretli çalışmalarından ötürü teşekkür ediyorum. Bizim görevimiz kamu görevlileri olarak eğitimcilerin işlerini kolaylaştırmaktır. İlimiz genelinde eğitim öğretime yapılan yatırım toplam 85 milyon TL civarındadır. Emeği geçenlere teşekkür ederek öğrencilerimize ve öğretmenlerimize iyi tatiller diliyorum.” diye konuştu.

Konuşmaların ardından öğrencilere karne ve hediyeleri dağıtıldı.

 

akcavakif-ilkokulu-nda-karne-dagitim-toreni-gerceklestirildi

Bu haber 1825 kez okundu.
Genel - 02:28 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.