17° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

Bakan Kasapoğlu, yapımı süren havuzda incelemede bulundu

GENÇLİK ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Çankırı’da yapımı devam eden ‘Çankırı Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu’ inşaatında incelemede bulundu. Bakan Kasapoğlu, çalışmaların gece gündüz devam edip, inşaatın yıl sonunda bitirilmesini istedi. Bakan Kasapoğlu, merkez Abdülhalik Renda Mahallesi Refik Saydam Caddesi üzerinde Gençlik ve Spor Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürlüğü tarafından yaptırılan ‘Çankırı Yarı Olimpik Kapalı Yüzme […]
Çankırı Gündemi - 10 Haziran 2021 23:00 A A

GENÇLİK ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Çankırı’da yapımı devam eden ‘Çankırı Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu’ inşaatında incelemede bulundu. Bakan Kasapoğlu, çalışmaların gece gündüz devam edip, inşaatın yıl sonunda bitirilmesini istedi.

Bakan Kasapoğlu, merkez Abdülhalik Renda Mahallesi Refik Saydam Caddesi üzerinde Gençlik ve Spor Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürlüğü tarafından yaptırılan ‘Çankırı Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu’ inşaatında incelemede bulundu.

Çankırı Valisi Abdullah Ayaz tarafından karşılanan Bakan Kasapoğlu, yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgi aldı. İnceleme sonrasında değerlendirmede bulunan Kasapoğlu, “Çankırı’da hem ilçelerde köylere kadar, hem şehir merkezinde pek çok çalışmamız var. Havuzumuzda bunlardan biri. Hızlı bir şekilde ilerlediğin, gördük. ‘Yüzme İlmeyen Kalmasın’ projesiyle Çankırı inşallah öncü illerden biri olarak. Havuz sonrası da olmak suretiyle inşallah büyük bir katkı sağlayacak.” dedi.

Bakan Kasapoğlu, incelemelerinin ardından kentten ayrıldı. Kasapoğlu, ilerleyen günlerde daha detaylı inceleme ve ziyaretler için ilimize geleceğini söyledi.

Kasapoğlu’nun incelemesinde Vali Ayaz, AK Parti İl Başkanı Abdulkadir Çelik, Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak ile yetkililer hazır bulundu.

Bu haber 58 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 23:00 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.