Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

BAŞBAKAN ŞABANÖZÜ’NÜ GÖKÇEĞE EMANET ETTİ!

Gökçek, 30 Mart’ta yapılan Mahalli İdareler Seçimlerinin ardından belediye başkanlığı seçimlerinin iptal edildiği Çankırı’nın Şabanözü ilçesinde miting yaptı. Seçimlerin 1 Haziran’da yenileneceğini hatırlatan Gökçek, Şabanözü’nün bu şansı çok iyi değerlendirmesi gerektiğini vurguladı. Seçimlerin iptal edilmesinin bazı yerleşim yerleri için büyük bir şans olduğunu belirten Gökçek, “Seçimler iptal oldu.  Bazı yerler için seçimlerin iptal olması gerçekten […]
HABERLER - 12 Mayıs 2014 21:37 A A

Gökçek, 30 Mart’ta yapılan Mahalli İdareler Seçimlerinin ardından belediye başkanlığı seçimlerinin iptal edildiği Çankırı’nın Şabanözü ilçesinde miting yaptı.

Seçimlerin 1 Haziran’da yenileneceğini hatırlatan Gökçek, Şabanözü’nün bu şansı çok iyi değerlendirmesi gerektiğini vurguladı.

Seçimlerin iptal edilmesinin bazı yerleşim yerleri için büyük bir şans olduğunu belirten Gökçek, “Seçimler iptal oldu.  Bazı yerler için seçimlerin iptal olması gerçekten şans. Bütün siyasi partiler oraya gelir. Oradaki seçimi almak için bazı vaatlerde bulunur. Dolaysıyla kayıp gibi görünen şey o kent için bir şans haline döner. Şabanözü’nün de durumu budur. Seçimler bazı yerler için kaybedilmiş gibi görülse de aslında şanstır” dedi.

Gökçek, Şabanözü ilçesine ellerinden geldiği ölçüde destek vereceklerini ifade ederek, “Şabanözü artık Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin kardeş ilçesi oldu. Bu tarihi fırsatı Şabanözü iyi kullanmalı” ifadelerini kullandı.

Ankara’da yaşayan Çankırılı sayısının Çankırı’da yaşayan Çankırılılardan daha fazla olduğunun altını çizen Gökçek,  Çankırı’nın kendisi için özel bir anlamı olduğunu ve Çankırı’yı çok önemsediğini ifade etti.

Şabanözü Belediye Başkan Adayı Ali Çapçı’nın kendisine Şabanözü’nün ihtiyaçlarının giderilmesi için bazı taleplerde bulunduğunu kaydeden Gökçek, ilçeye gereken desteği vereceğini kaydetti.

Gökçek, şunları kaydetti

“Ali 33 bin metre kare Parke taşı istedi. 33 bin metre kare parke taşını verdik gitti. Şabanözü sokakları için kullanılacak. Gümerdiğin yolunun sözünü verdik.  Seçimden önce başlatıp seçim hediyesi olarak bitireceğim. Kent meydanı ve parkı daha güzel hale getirelim. Atık su arıtma tesisinin revizyondan geçmesi gerekiyor. İnşallah bunu da yenilemeyi cenabı Allah bize nasip eyler. Başkan hanımlar için bir yer bulacak, ben de içerisini düzenleyip hizmete sokacağız. 3 mahalleye küçük park hediye edeceğiz. Bu seçimde arada 6 oy falan kalmayacak. En az 600 oy fark vereceksiniz ki. Bizim de yaptıklarımızın farkı olsun.”

Gökçek, Şabanözülülerden 1 Haziran seçimleri için partisine destek istedi.

AKP İl Başkanı salim Çivitçioğlu da yerel seçimlerden başarı ile çıktıklarını ve bu başarılarını Şabanözü seçimlerini de kazanarak taçlandırmak istediklerini kaydetti.

Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç ise siyasi parti ayrımı gözetmeksizin tüm Şabanözülülerden destek beklediklerini ifade etti

Çankırı Milletvekilleri Hüseyin Filiz ve İdris Şahin de yaptıkları kısa selamlama konuşmasında birlik beraberlik mesajları verdiler. 

Haber: Mehmet Türk’e aittir.

 

 

 

Bu haber 3397 kez okundu.
HABERLER - 21:37 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]
 • 05

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.