Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

Başkan Dinç 2 Birliğin başkanlığına seçildi!

Çankırı Belediyeleri Su ve Hizmet Birliği ile Çankırı Yerel Yönetimleri Çevre Hizmetleri Birliği Mayıs Ayı Toplantıları yapılan iki ayrı oturumla gerçekleştirildi. Belediye Meclis Salonunda en yaşlı üye Korgun Belediye Başkanı Halil Öz’ün başkanlığında toplanan her iki birliğin genel kurulunda 5 yıl süre ile görev yapacak Çankırı Belediyeleri Su ve Hizmet Birliği ve Çankırı Yerel Yönetimleri […]
Genel - 24 Mayıs 2014 14:16 A A

Çankırı Belediyeleri Su ve Hizmet Birliği ile Çankırı Yerel Yönetimleri Çevre Hizmetleri Birliği Mayıs Ayı Toplantıları yapılan iki ayrı oturumla gerçekleştirildi.

Belediye Meclis Salonunda en yaşlı üye Korgun Belediye Başkanı Halil Öz’ün başkanlığında toplanan her iki birliğin genel kurulunda 5 yıl süre ile görev yapacak Çankırı Belediyeleri Su ve Hizmet Birliği ve Çankırı Yerel Yönetimleri Çevre Hizmetleri Birliği’nin yeni yöneticileri belirlendi.

Toplantının birinci oturumunda Çankırı Yerel Yönetimleri Çevre Hizmetleri Birliği Başkanlığı’na oyların tamamını alan Belediye Başkanı İrfan Dinç seçildi. Yapılan oylamalar sonunda Kurşunlu Belediye Başkanı Şakir Kaymak Birinci Başkan Vekili, İl Genel Meclis Üyesi Alaattin Kahyaoğlu ise İkinci Başkan Vekili oldu. Birlikte görev yapacak Encümen üyeliklerine ise İl Genel Meclis Üyeleri Ahmet Çelik, Abdulkadir Şimşek, Belediye Meclis Üyesi Abdulkadir Çelik, Atkaracalar Belediye Başkanı Rıfat Altıntop ile, Kızılırmak Belediye Başkanı Bayer Soysal seçildiler.

İl Genel Meclisi Hüseyin Çetiner ile Belediye Meclis Üyesi Semih Darendeli’de birliğin Katip Üyesi olarak görev yapacaklar.

Plan Bütçe Komisyonu’na ise yapılan oylamalar sonunda Yapraklı Belediye Başkanı Ali Hasekioğlu seçilirken, Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı ve İl Genel Meclis Üyesi Harun Tosyalı oğlu seçildi.

Su Ve Hizmet Birliği’de Yeni Yönetimini Belirledi

Çankırı Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleşen ikinci toplantıda da Çankırı Belediyeleri Su ve Hizmet Birliği’nin yeni yönetimini belirlemek amacıyla seçimler yapıldı. Yapılan oylamalar sonucunda Birlik Başkanlığı’na oy birliği ile Belediye Başkanı İrfan Dinç seçilirken, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Boz Birinci Başkan Vekili, Yaylakent Belediye Başkanı Kadir Dede ise İkinci Başkan Vekili Oldu.

Olağanüstü olarak gerçekleştirilen toplantıda gizli oylama ile yapılan seçimler sonunda Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Boz, Meclis Üyeleri Satılmış Barak, İbrahim Memeci, Orta Belediye Başkanı, Bayram Yavuz Onay, Eldivan Belediye Başkanı Nusrettin Gökçer encümen üyeliğine seçildiler. Meclis Üyeleri Ömer Korkmaz ile Canay Ulucan ise, Katip Üyeleri olarak görev yapacak.

Açık oylama ile belirlenen Plan Bütçe Komisyonuna ise Orta Belediye Başkanı Bayram Yavuz Onay ile Meclis Üyeleri Ömer Korkmaz ve Canay Ulucan seçildiler.

Bu haber 2281 kez okundu.
Genel - 14:16 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]
 • 05

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.