Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

Belediyede rotasyon

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, başkan yardımcılarında rotasyon yaptı. Görevde bulunan İhsan Bostan ve Mehmet Hallaç ile yollar ayrılırken, Selahattin Aykurt ise emekliye ayrıldı. Başkan Esen, yardımcılarına teşekkür ederek, “Birlikte rahmet, ayrılıkta azap vardır. Mesai arkadaşlığından öte kardeşim gibi gördüğüm kıymetli arkadaşlarıma üstün gayret ve başarıları için teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı. İhsan Bostan ise, […]
Çankırı Gündemi - 26 Ocak 2021 15:25 A A

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, başkan yardımcılarında rotasyon yaptı. Görevde bulunan İhsan Bostan ve Mehmet Hallaç ile yollar ayrılırken, Selahattin Aykurt ise emekliye ayrıldı.

Başkan Esen, yardımcılarına teşekkür ederek, “Birlikte rahmet, ayrılıkta azap vardır. Mesai arkadaşlığından öte kardeşim gibi gördüğüm kıymetli arkadaşlarıma üstün gayret ve başarıları için teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.

İhsan Bostan ise, “2019 Yerel seçimlerinde Çankırı halkının güvenoyunu alarak Çankırı’nın Başkanı olan İsmail Hakkı Esen beyefendinin tensipleri ile getirildiğim Çankırı Belediye Başkan Yardımcılığı görevimden bugün itibari ile ayrılmış bulunmaktayım.

Öncelikli olarak böylesine kutsal bir görevi bizlere tevdi ederek Çankırı halkına hizmet etmemizi sağlayan Belediye Başkanımız İsmail Hakkı Esen beyefendiye teşekkürlerimin yanında minnet ve şükranlarımı sunuyorum. Yıllardır süren abi – kardeşlik hukukumuzun güçlenerek devam ettiğini ve her daim yanında olduğumun bilinmesini istiyorum.

Görev sürem boyunca birlikte mesai yaptığım kurumdaki tüm çalışma arkadaşlarımdan helallik istiyor, iş yoğunluğu nedeniyle farkında olmadan kırdığım kim varsa hepsinden ayrı ayrı özür diliyorum.” açıklamasında bulundu.

Mehmet Hallaç da şunları kaydetti:

“31 Mart 2019 seçimlerinin ardından Çankırı Belediye Başkanımız Sayın İsmail Hakkı Esen’in takdirleri ile önce Özel Kalem Müdürlüğü’ne ardından Başkan Yardımcılığı görevine atanmıştım. Yarın itibariyle Başkanımızın takdirleri ile Başkan Yardımcılığı görevim sona ermiştir. Her daim Sayın Başkanımızın ve Ülkücü Hareketin emrinde olacağımı kamuoyuna saygıyla duruyorum.”

Başkan Esen’in, boşalan koltuklara yeni atamaları yakın zamanda yapması bekleniyor.

 

Bu haber 244 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 15:25 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.