• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • CANKIRI:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

Belediyeden minik kursiyerlere sinema keyfi

22 Ağustos 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
837 defa okundu.
Belediyeden minik kursiyerlere sinema keyfi

Çankırı Belediyesi yaz kurslarına katılan kursiyer çocukları sinema keyfiyle buluşturdu.

Okulların tatil olması ile birlikte çocuklara çeşitli kurs imkanları sağlayan Çankırı Belediyesi açmış olduğu kurslarla çocuklara bir çok dalda eğitim vermişti. Belediye tarafından düzenlenen etkinlikte kurs merkezlerinde kurs gören öğrenciler hep birlikte sinema izleme keyfi yaşadı.

Abdülhalik Renda Mahallesi Hanımlar Lokali, Gülbahar Hatun Hanımlar Lokali, Kırkevler Hanımlar Lokali ve 80. Yıl Kadın Eğitim ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen kurslara katılan 221 kursiyer öğrenci sinema ile buluştu. Yaşları 7 ile 14 yaş arasında değişen çocuklar, üç gün boyunca düzenlenen etkinlikte gruplar halinde sinema izlemenin tadını çıkardılar. Çocuklara yönelik gösterime giren ‘Galaksinin Koruyucuları’ ve ‘Herkül: Özgürlük Savaşçısı’ adlı sinema filmini izleyen çocuklar yoğun kurs mesaisinin ardından eğlenceli saatler geçirdiler.

Gösterime giren filmleri çok beğendiklerini ve eğlendiklerini belirten çocuklar, yaz kurslarına katılmaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek, kendilerine sağlanan bu imkanlardan dolayı Belediye Başkanı İrfan Dinç’e teşekkür ettiler.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN