• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • CANKIRI:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

Belediyenin hızır ekibi iş başında

15 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1076 defa okundu.
Belediyenin hızır ekibi iş başında

Çankırı Belediyesi, şehrin muhtelif alanlarındaki sorunlara nokta atışı yaparak çözüm getiriyor. Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan hızır ekip, şehrin belirli noktalarında oluşan ve hızlıca çözülebilecek sorunlarına anında neşter vuruyor.

Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü, mevcut ekiplerine takviye olarak, şehrin genelinde oluşabilecek noktasal ve acil sıkıntıları gidermek için oluşturduğu hızır ekip ile hızlı hizmet veriyor. Şehrin genel temizliği ve bakımı ile ilgilenen belediye ekipleri, çalışmaların ardından hızlı ve acil müdahaleler gerektiren alanları hızır ekibe bildiriyor. Disiplinli çalışması ile göz dolduran ekip, kentin temizlik ve bakım gerektiren eksikliklerini acilen gidererek mahalle ve sokak sakinlerinin yüzünü güldürüyor. Vatandaşların şikâyet ve taleplerini de anında değerlendiren hızır ekip, şehrin çeşitli noktalarında sürekli dolaşarak ihtiyaç olan yerlere anında müdahale ediyor.

Astarlızade Hilmi Efendi Türbesi çevresinde temizlik çalışmalarını tamamlayan hızır ekip, temizlik çalışmalarını şu an kale altı bölgede yürütüyor. 

Kaynak:Bizim Çankırı

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN