Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

Çankırı Demirspor Basketbol Takımı İftar Yemeğinde Buluştu

İşadamı Alpay Ünal, Çankırı’ya verdiği desteklerin yanlış anlaşıldığını ifade ederek, ” Ben memleketime destek vermek istiyorum. Herkes bir şapka takınca, insanın hevesi kaçıyor” dedi. Çankırı’da spor camiası Demirspor Basketbol Takımı’nın düzenlediği iftar yemeğinde bir araya geldi. Bir otelde düzenlenen yemeğe spor camiasının önde gelen isimleri ile Demirspor Basketbol Takımı’na yeni sezonda sponsorluk yapacak olan Era Şirketler […]
HABERLER - 20 Ağustos 2014 01:36 A A

İşadamı Alpay Ünal, Çankırı’ya verdiği desteklerin yanlış anlaşıldığını ifade ederek, ” Ben memleketime destek vermek istiyorum. Herkes bir şapka takınca, insanın hevesi kaçıyor” dedi.

Çankırı’da spor camiası Demirspor Basketbol Takımı’nın düzenlediği iftar yemeğinde bir araya geldi. Bir otelde düzenlenen yemeğe spor camiasının önde gelen isimleri ile Demirspor Basketbol Takımı’na yeni sezonda sponsorluk yapacak olan Era Şirketler Gurubu Başkanı ve işadamı Alpay Ünal katıldı.

Yemeğin ardından konuşan Demirspor Basketbol Takımı Yöneticisi Cevdet Demirhan, spor camiasında birlik ve beraberliği pekiştirmek adına böyle bir organizasyon düzenlediklerini ifade ederek, organizasyonun düzenlenmesine katkı sağlayan İşadamı Alpay Ünal’a teşekkür etti.

Doğduğu topraklara hizmet etmeyi kendisine görev şiar edindiğini ifade eden İşadamı Alpay Ünal da, hedefinin Çankırı’yı salon sporları ile öne çıkan bir kent haline getirmek olduğunu söyledi.

Çankırıspor’un geçen sezon bir alt lige düştüğünü hatırlatan Ünal, “Futbol pahalı bir spordur ve maalesef  Çankırıspor’u yeniden üst lige çıkartmak çok zordur. Biz salon sporlarında başarıya ulaşacak ve adımızı salon sporları ile duyuracağız. Bu hem kentin tanıtımına, hem de kent ekonomisine büyük katkı sağlayacaktır. Bu anlamda Demirspor’a elimizden gelen maddi, manevi tüm desteği sağlayacağız. Ayrıca bizim dışımızdaki Çankırılı işadamlarını da doğduğu topraklara destek vermeye davet ediyorum” dedi.

Ünal, Çankırı’ya verdiği desteklerin bazı çevrelerce yanlış noktalara çekildiğine vurgu yaparak, “Ben elimden geldiği kadar memleketime yardım ederim, fakat bize farklı şapkalar takmasınlar.  Böyle olunca insanın hevesi kaçıyor. Beni bu şekilde köreltmeyin, ben yanıma birçok işadamı da getiririm. Fakat benim hevesimi köreltmeyin. Ben Ankara’da ticaret yapıyorum ve Ankaragücü’ne de destek sağlıyorum. Doğduğum ve doyduğum topraklara olan borcumu bu şekilde ödüyorum. Bu konu farklı noktalara çekilmesin, ben basketbolu seviyorum ve Çankırı’nın basketbolla sesini duyuracağına inanıyorum” diye konuştu.

Ünal, kendisinin de küçük yaşlarda iken Çankırı’da basketbol oynadığını anlattı.

Bu haber 1213 kez okundu.
HABERLER - 01:36 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]
 • 05

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.