14° Parçalı bulutlu
 • EURO
 • DOLAR

Çankırı Of Road Gurubu Ceren Özdemir’i Unutturmadı

HABERLER - 8 Şubat 2020 13:14 A A

Ceren Özdemir’i Unutturmadılar

Ordu’da 5 Aralık 2019 tarihinde balerin Ceren Özdemir evine giderken cezaevi firarisi Özgür Arduç tarafından öldürülmüştü. Türkiye’yi yasa boğan Ceren’in ölümünden sonra bir çok yerden ve şehirden arka arkaya tepkiler gelmeye başladı.

Çankırı Of Road Gurubuda Ceren’i unutturmamak için Çankırı merkez bulunan Tatlı Çay’dan geçerek. Farkındalık oluşturdu.

Çankırılı vatandaşların meraklı bakışları arasında şehir merkezinde bulunan tatlı çaydan geçtiler.

Çankırı Of Road Gurubu üyeleri tarafından yapılan açıklamada, “Bu geçişimizin amacı Ceren’i unutturmamak içindi. 20 yaşında bıçaklanacak öldürülen hayattan koparılan genç bir kız için geçtik.” dediler.

Çankırı Of Road Gurubu üyeleri, “Çankırı Of Road Gurubu olarak yeni bir oluşumuz. Doğayı seven, yaşamayı seven, özgürlüğü seven bir gurubuz. Aynı zamanda tüm sosyal aktivitelerde olacağız. Her türlüde elimizden geldiği kadarıyla da unutulan her ismi hatırlatacağız.” İfadelerine yer verdiler.

Bu haber 364 kez okundu.
HABERLER - 13:14 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.