Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

ÇANKIRI ÖZEL KARATEKİN HASTANESİ’NDEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ

Çankırı İl Müdürlükleri ve Müdür Yardımcılıklarına yapılan atamalar sonrası hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunan Çankırı Özel Karatekin Hastanesi yönetimi hayırlı olsun dileklerini iletti. Genel Müdür Mehmet KAYABAŞI, Hastane Müdürü Önder İZMİRLİOĞLU, İnsan Kaynakları & Halkla İlişkiler Müdürü Mustafa POTUKOĞLU ilk olarak ilimize yeni atanan İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf YAZICI’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette, genel […]
Genel - 20 Haziran 2014 17:41 A A

Çankırı İl Müdürlükleri ve Müdür Yardımcılıklarına yapılan atamalar sonrası hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunan Çankırı Özel Karatekin Hastanesi yönetimi hayırlı olsun dileklerini iletti.

Genel Müdür Mehmet KAYABAŞI, Hastane Müdürü Önder İZMİRLİOĞLU, İnsan Kaynakları & Halkla İlişkiler Müdürü Mustafa POTUKOĞLU ilk olarak ilimize yeni atanan İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf YAZICI’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette, genel olarak Çankırı ve eğitim konusunda sohbet edilerek sağlık alanında, özel sağlık hizmeti alanında bilgi verildi.

İkinci olarak İl Kadastro Müdürü Engin YÜKSEL ziyaret edilerek hayırlı olsun ziyaretinde bulunuldu.

Son olarak Çankırı İl Sağlık Müd. Yard. Dr. Derya ÖZKAYA  ziyaret edilerek çalışmalar hakkında kısa bir bilgilendirmede bulunulmuştur.

Ataması yapılan yöneticilere hayırlı olsun temennileri sunularak, çalışmalarında başarılar dilenmiş, çektirilen hatıra fotoğrafı ve karşılıklı iyi dileklerin ardından, sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyaretler sona ermiştir.

 

İl milli eğitim müdürü

 

İl sağlık müd.yrd.

kadostro müdürü

 

Bu haber 2860 kez okundu.
Genel - 17:41 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]
 • 05

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.