-4° Açık
 • EURO
 • DOLAR

Çankırı Valisi Vahdettin Özcan’a Ziyaretler Tüm Hızıyla Sürüyor

Ziyaretler Sürüyor Tuğgeneral Abdülkerim Ünlü’den Sayın Valimiz Vahdettin Özcan’a Nezaket Ziyareti 28. Mekanize Piyade (Barış Gücü) Tugay Komutanı Tuğgeneral Abdülkerim Ünlü 16 Ekim 2014 Perşembe günü Sayın Valimiz Vahdettin Özcan’a nezaket ziyaretinde bulundu. Karşılama sonrasında Şeref Defteri’ni imzalayan 28. Mekanize Piyade (Barış Gücü) Tugay Komutanı Tuğgeneral Abdülkerim Ünlü’ye Garnizon Komutanı İstihbarat Kurmay Albay Yusuf Bayazıt […]
Çankırı Gündemi - 17 Ekim 2014 21:44 A A

Ziyaretler Sürüyor

Tuğgeneral Abdülkerim Ünlü’den Sayın Valimiz Vahdettin Özcan’a Nezaket Ziyareti
28. Mekanize Piyade (Barış Gücü) Tugay Komutanı Tuğgeneral Abdülkerim Ünlü 16 Ekim 2014 Perşembe günü Sayın Valimiz Vahdettin Özcan’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Karşılama sonrasında Şeref Defteri’ni imzalayan 28. Mekanize Piyade (Barış Gücü) Tugay Komutanı Tuğgeneral Abdülkerim Ünlü’ye Garnizon Komutanı İstihbarat Kurmay Albay Yusuf Bayazıt eşlik etti.

Sayın Valimiz Vahdettin Özcan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek bir süre sohbet etti. Porselen tabak plaket ve günün anısına çektirilen fotoğrafın hediye edilmesi ile ziyaret sona erdi.

Vergi Müfettişlerinden Sayın Valimiz Vahdettin Özcan’a Ziyaret

Başkanlığını Müfettiş Şaban Uçar’ın yaptığı Maliye Bakanlığı Vergi Müfettişleri Ali Yılmaz, İlknur Çat ve Müfettiş Yardımcıları Seren Nisanoğlu, Elif Güngör, Büşra Varlıoğlu ve Anıl Emre İlbay 16 Ekim 2014 Perşembe günü Sayın Valimiz Vahdettin Özcan’ı makamında ziyaret etti.

Sayın Valimiz Vahdettin Özcan hoş geldiniz dileklerini ileterek, “Ben de 15 yıl Mülkiye Müfettişliği yaptım. Bu işin zorluklarını da güzel yanlarını da iyi bilirim. Herhangi bir sıkıntınız olursa üzerimize düşeni her zaman yapmaya hazırız. Yaptığınız denetimin yanında Çankırı’da önemli değerlerimiz var. Bunların gezilip görülmesi gerektiğine inanıyorum. Sizlere görevinizde kolaylıklar diliyorum” dedi.

İlimiz hakkında bilgi veren Sayın Valimiz Vahdettin Özcan, misafirlere kaya tuzu ve öğütme makinesi hediye ederek, herkesin sağlık için evinde kaya tuzu lambasının kullanılması gerektiği tavsiyesinde bulundu.

Vergi Müfettişleri Ekip Başkanı Şaban Uçar 3 ay boyunca Çankırı’da denetimlerine devam edeceklerini ve fırsat buldukça bu süre zarfında Çankırı’yı gezeceklerini dile getirerek,  Sayın Valimize kabullerinden dolayı teşekkür etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber 1744 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 21:44 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]
 • 05

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.